Науковий пікнік у РМАНУМ

15 вересня 2016 року учні 9-х класів відвідали науковий пікнік, присвячений Дню винахідника і раціоналізатора України та працівника освіти, організований Рівненською Малою академією наук учнівської молоді.

У межах пікніка на майданчику поблизу Рівненського Будинку учених було представлено науково-технічну виставку експонатів та діючих моделей до кращих науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України і гуртківців РМАНУМ. Приємно зазначити, що серед експонатів були представлені роботи учнів 11 класу фізико-математичногго профілю Рибалкіної Марини та Немоловського Володимира.  Завідувач лабораторій Андрій Віталійович Малюга провів цікавий екскурс по всіх представлених винаходах, чим заохочував присутніх до занять наукою та винахідництвом.

Усі, хто цікавиться астрономією, отримали чудову нагоду провести спостереження за Сонцем за допомогою сучасного телескопа з арсеналу Рівненської Малої академії наук учнівської молоді. Допомагав у цьому завідувач Лабораторії космічних досліджень Євгеній Вікторович Малиновський. 

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top