Науково-практична конференція «Освітній простір»

2 травня 2018 року на базі Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки відбулася науково-практична конференція «Освітній простір» учнівського та педагогічного колективу Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар». Почесними гостями заходу стали представники управління освіти, зокрема Пасічник Леся Борисівна і Крівцова Тетяна Володимирівна, та науковці Рівненського державного гуманітарного університету й Національного університету водного господарства та природокористування, а саме: Тищук Віталій Іванович та Крупка Олександр Володимирович.

Робота конференції була представлена у двох секціях: науково-технічній та суспільно-гуманітарній. Відрадно, що учні із гордістю демонстрували результати своїх наукових досліджень із різних галузей, тим самим заохочуючи ліцеїстів-початківців брати активну участь у захисті власних науково-дослідницьких робіт. 

Цікавою та змістовною стала доповідь директора ліцею Желюка Олега Миколайовича про роботу «CERN» – Європейську організацію з ядерних досліджень – міжнародний дослідницький центр європейської спільноти, найбільша у світі лабораторія фізики високих енергій. Організація знаходиться у Швейцарії. Територія ЦЕРНу складається із двох головних майданчиків, серед яких прискорювальний комплекс розташований як на поверхні, так і під землею на глибині до 100 метрів! На сучасному етапі до організації належить 20 країн сучасників і працює близько 8000 фізиків.

Бажаємо творчих та наукових злетів юним науковцям, іти вперед до вершин і не зупинятися на досягнутому!

Вчитель української мови та літератури, класний керівник 8 ФМ класу ПМЛ «Елітар»
Бондаренко О.І.

 

 


Більше фото у Web-альбомі

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top