НЕ МОВЧИ!

   У рамках заходів міської координаційної ради з питань запобігання та протидії булінгу в закладах міста Рівного було ініційовано проведення загальноміського онлайн-конкурсу відеоробіт «Булінгу – ні!» з метою підтримки інноваційних ідей та проектів у сфері створення освітнього продукту, організації змістовного дозвілля учасників освітнього процесу.
   Не став винятком і Рівненський природничо-математичний ліцей «Елітар». Колектив учнів 11-ФМ класу створив відеоролик «Не мовчи!», у якому розкрив тему булінгу та шляхи вирішення даної проблеми.
   Приємно, що учні активно долучилися до створення сценарію та організації зйомки відеороботи. Це свідчить про усвідомлене ставлення до проблеми булінгу серед учнів і бажання допомогти будь-кому, хто зазнав цькування. Ліцеїсти відзняли ролик, де виклали власне рішення подолання проблеми булінгу серед учнівської молоді. Сподіваємося, що він допоможе комусь здолати такі життєві труднощі, а комусь – не стати агресором, адже будь яка людина – це унікальний всесвіт зі своїми емоціями, переживаннями та сподіваннями.

   Приємного перегляду!

Бондаренко О.І., класний керівник 11-ФМ

Коментарі та розміщення зворотних посилань в даний час закриті.

Коментування записів тимчасово вимкнено.

Top