Незабутня подорож у країну природничих наук

Традиційно в ліцеї Елітар» у вересні проходить посвята у першокурсники. В четвер 12 вересня 2013 року учнів 8 класу біолого-хімічного профілю прийняли до скласу хіміків та біологів нашого ліцею. Відбулося цікаве очікуване дійство під назвою «Незабутня подорож у країну хімії та біології». На позакласному заході були присутні вчителі, вихователі класів, адміністрація ліцею та батьки восьмикласників.

Свято відбулося у казковій атмосфері, яку створили ведучі – учні 11 класу.  Казка, героями якої були хімічний та біологічний генії – Гідроген та Гелій, а також принцеса Оксигена, залишила у дітей масу позитивних вражень. 

Крім того,  діти взяли участь у інтелектуальному конкурсі на кращого хіміка та біолога та дали клятву любити хімію, як рідну матір .  А також побачили багато хімічних дослідів: реакція срібного дзеркала, стрибаючий настрій, виверження вулкану, золотий дощ та кров без рани.

 На завершення свята всі першокурсники, у якості заохочувальних призів,отримали періодичні системи хімічних елементів та систематичні категорії живих організмів. Додому учні пішли задоволені та ще більше зацікавились профілюючими предметами.

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Коментування записів тимчасово вимкнено.

Top