Олімпіада з інформаційних технологій

15 грудня відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій.  Команду Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар» представляли вісім учнів 8-11 класів.

Упродовж чотирьох годин учасники олімпіади виконували завдання в офісних додатках. У текстовому редакторі учні створювали афішу проведення сеансу шахової гри з використанням графічних можливостей програми та зразками форматування тексту. У редакторі презентацій учасники олімпіади проектували слайди та анімацію для руху автобуса, який підвозив звірів на роботу до кооперативу. А для процесів автоматизації роботи кооперативу розробляли базу даних та відповідні таблиці, які пов’язані між собою за визначеними критеріями, а також створювали запити, форми та звіти. Для ефективних процесів розрахунків валютних курсів створювали електронні таблиці з використанням різноманітних формул.

За підсумками виконаних завдань ліцеїсти вибороли 6 призових місць, а саме: Хаврук Станіслав – І місце, Ярощук Михайло – ІІ місце, Орлов Денис – ІІ місце, Овсійчук Петро – ІІ місце, Музика Віктор – ІІІ місце, Дука Анастасія – ІІІ – місце. Вітаємо команду ліцеїстів з успішним виступом. Бажаємо усім нових звершень в освоєнні інформаційних технологій.

Вчитель інформатики, методист кафедри інформаційних технологій ПМЛ «Елітар»
Желюк Н.Д.

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top