Олімпійський тиждень в ліцеї «Елітар»

Олімпійський тиждень проходив з 18 по 23 вересня 2017 року у Рівненському природничо-математичному ліцеї «Елітар», адже це має велику суспільну значимість, спрямовану на утвердження здорового способу життя.
Зокрема ліцеїсти впродовж тижня змагалися у спритності та витривалості. Учні старших класів змагалися на звання найкращої команди волейболістів. Перед змаганнями було проведено вікторину про виникнення та правила гри.

26 вересня учні 8-11 класів випробовували свої сили в «Козацьких забавах» у конкурсах «Через купини та пеньки», «Хто швидше», «Перетягування канату», «Переправа», проведені вікторини для капітанів та вболівальників.
Організовано виставку малюнків «Спорт в житті людини» на якій були представлені роботи учнів 8-11 класів.
У п’ятницю, 22 вересня, відбувся Олімпійський урок в 9-11 класах. На уроці висвітлена історія Олімпійських Ігор, досягнення українських спортсменів в Олімпійських Іграх. Вчитель Логвись Т.І. наголосила, що найсильнішою людиною, за грецькою міфологією, вважали Геракла, який здійснив 12 подвигів, і оголосила, що хлопці 9-11 класу мають здійснити 12 подвигів і отримати звання «Геракл ліцею». Переможців змагань, найактивніших учасників тижня було нагороджено Грамотами.
Також протягом тижня проведені виховні години:
«Здоровим бути – зі спортом дружити» (8 клас);
«Спорт – сила, краса, здоров’я»( 9 клас);
«Історія Олімпійських ігор» (10 клас);
«Досягнення українських спортсменів» (11 клас).
Тиждень пройшов у закладі цікаво, ефективно та корисно.

 

 

Вчитель фізкультури ПМЛ «Елітар»
Логвись Т.І.

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top