Останній дзвоник 2019

Шкільні роки — це найсвітліша, найбезтурботніша пора у житті. Іншої такої не буде, бо життя дасть кожному свої уроки, у нього свої закони, свої круті віражі, свої пороги, через які не кожному переступити, яких не кожному здолати, а школа — це той час, коли все легко, все можливо.

Учні ростуть, дорослішають із класу в клас. Ще тільки зустрів їх ліцейний поріг — маленьких, наляканих новим і невідомим, а вже ось вони — випускники, стоять на цьому ж таки порозі — дорослі, гарні, веселі і трохи сумні через розлуку, яка скоро настане.

Минув ще один навчальний рік, протягом якого учні ліцею наполегливо працювали, приймали участь у різноманітних заходах і здобували нові перемоги.

Усі учні переповнені найщирішими емоціями від вражень, отриманих під час навчального року. Величезне спасибі викладачам, які постійно докладали свої зусилля, аби учні досягли майстерності і могли достойно представляти рідний ліцей.

Сердечно вітаємо всіх зі святом останнього дзвоника, що символізує закінчення навчального року. Для багатьох учнів – це успішне подолання чергового рубежу в шкільному житті, перехід до наступного класу, а для випускників сьогоднішній день особливо радісний і пам’ятний. Адже вони прощаються зі школою й вирушають у самостійне доросле життя.

Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів!

Нехай знання, отримані в школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть вам досягти омріяних вершин у вашій майбутній діяльності!

Костюк Дарина, учениця 10 класу,

Заболотна В.В., вчитель біології, класний керівник 10 ФМ класу ПМЛ «Елітар»

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top