«ОСВІТНІЙ ОСКАР – 2016»

РІВНЕНСЬКИЙ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНИЙ ЛІЦЕЙ «ЕЛІТАР» РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛАУРЕАТ КОНКУРСУ «ОСВІТНІЙ ОСКАР – 2016» У НОМІНАЦІЇ «ШКОЛА – 2016»

У п’ятницю, 13 січня 2017 року у приміщенні Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» відбулася церемонія нагородження переможців та призерів ІІ  Всеукраїнського огляду-конкурсу «Освітній Оскар — 2016». Засновником та організатором конкурсу є видавництво «Шкільний світ» — лідер у галузі видання вітчизняної педагогічної преси та літератури. Конкурс проводився з 1 липня по 1 листопада 2016 року за підтримки Національної академії педагогічних наук України, Громадської ради при Міністерстві освіти і науки України та Інституту модернізації змісту освіти. Метою конкурса є відзначення на національному рівні найкращих освітніх практик, досвіду та сподвижницької праці педагогічної спільноти України, демонстрація найкращих здобутків та досягнень працівників освіти.

Для участі у конкурсі свої матеріали подав і Рівненський природничо-математичний ліцей «Елітар» Рівненської міської ради  у номінації «Школа – 2016» (Укладачі: Желюк Олег Миколайович, директор ліцею «Елітар», заслужений вчитель України. Сидорчук Людмила Костянтинівна, заступник директора з навчально-виховної роботи ліцею «Елітар». Данилюк Роман Едуардович, заступник директора з навчально-виховної роботи ліцею «Елітар».)  Журі конкурсу визнало колектив ліцею лауреатом конкурсу. Бажаємо нових творчих надбань та натхненної праці!

 

 

Данилюк Роман Едуардович, заступник директора
з навчально-виховної роботи ПМЛ «Елітар», вчитель фізики та хімії.

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top