Пам’ятаймо власну історію!

Що може бути важливішим, ніж знання історії рідного краю? А ще й те, коли в нашому осередку зароджувався повстанський рух боротьби за вільну Україну? Тому на відзначення 75-річчя від часу створення Української повстанської армії учні 8 класу фізико-математичного та 9 класу фізико-математичного профілю Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар» із класними керівниками Бондаренко О.І. та Заболотною В.В. 13 жовтня 2017 року відвідали виставку «УПА» в Рівненському краєзнавчому музеї.

Компетентний екскурсовод у цікавій пізнавальній формі зміг донести до ліцеїстів історію зародження УПА, показати подвиг кожного українця, який пожертвував собою, своєю сім’єю, вступивши до лав Української повстанської армії. Учнів захопила розповідь не тільки про чоловіків, а й про жінок, на той час ще молодих дівчат, які не злякалися смерті, а боролися до останнього подиху, не зраджуючи своїй ідеї. Ліцеїсти були вражені від підступної організованої гонитви Москви за нашими воїнами. Жорстоко знищуючи упівців, вони не змогли усвідомити одного: вільний дух здолати не можна. Розплатившись тисячами життів (а більшість їх невідомі), вони все-таки отримали те, чого бажали понад усе, – Незалежну Україну. Слава Україні! Героям слава!

Вчитель української мови та літератури, англійської мови, класний керівник 8 класу фізико-математичного профілю ПМЛ «Елітар»
Бондаренко О.І.

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top