Подих століть…

Тепла весняна днина щиро запрошує вирватися з кам’яних мурів і відпочити на лоні природи, набратися від неї сил. Саме на виконання цього задуму 29 квітня 2018 року учні 8 класу фізико-математичного та 8 класу біолого-хімічного профілю на чолі із класними керівниками Бондаренко О.І. та Шостак О.О. здійснили мандрівку за маршрутом – Рівне – с. Пересопниця – с. Клевань – Рівне та відчули величний подих століть, навіяний унікальністю давніх історичних пам’яток.

Першим гостинно нас зустріло село Пересопниця – столиця української першокниги. Місцевий музей розмістив багато історичних цікавинок, серед яких і кольчуги, які хлопці приміряли із задоволенням.

Надзвичайний музейний парк зачарував своєю автентичністю давніх осель наших предків. Тіниста галявина дозволила нам відпочити та погомоніти.

Далі за маршрутом на нас чекала фортеця – оборонна споруда, що слугувала надійним захистом від ворогів. Зверху відкривається чарівна панорама, від якої відвідувачі завжди в безмежному захваті.

Останнім місцем нашого відпочинку став романтичний тунель кохання, де під  враженнями ліцеїсти фотографувалися на тлі унікального пейзажу.

Завжди приємно відкривати таємні глибини рідного краю. Сподіваємося, що за роки навчання в ліцеї ми розгадаємо багато таємниць, які приховує наша багатогранна Рівненщина.

Вчитель української мови та літератури, класний керівник 8 ФМ класу ПМЛ «Елітар»
Бондаренко О.І.

Вчитель математики, класний керівник 8 БХ класу ПМЛ «Елітар»
Шостак О.О.

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top