ПОСВЯТА У ХІМІКИ

   У середу, 15 вересня 2021 року, у ліцеї «Елітар» відбулося традиційе дійство посвяти учнів 8 БХ класу у хіміки.

   А розпочалося все зранку квестом. Восьмикласників урочисто зустрічали учні 11 класу біолого-хімічного профілю і оголосили початок квесту. Учнів поділили на групи і видали завдання для першої локації. Кожна наступна перерва була присвячена певній локації: кабінети біології, географії, математики, медичної сестри, спортивний зал. Так  відбулося знайомство учнів 8 БХ класу з ліцеєм. Остання локація – кабінет хімії, де відбулося урочиста посвята у хіміки. Денис Грабовський з Іллею Остаповцем демонстрували цікаві досліди з хімії: «Фанта», «Молоко», «Дим без вогню», «Хімічний вулкан». Восьмикласники показали свої знання хімічної символіки, зіграли у вікторину, склали оду хімії. Апофеозом посвяти стала урочиста клятва та вручення перехідного символічного халата справжнього хіміка. А завершили захід подарунками: Періодичною системою та солодощами – і фото.

   Дякую за організацію та проведення  заходу Ані Ющук, Софії Галайчук, Даші Волковій, Денису Грабовському, Іллі Остаповцю, Славі Салію, Дімі Орлову.

Ірина Максимчук, вчитель хімії

Роман Данилюк, вчитель хімії

 

ВІДЕО

 

Відгуки учнів 8 БХ класу:

Євгенія: Мені все сподобалося, а особливо квест, вікторини, досліди. Було дуже весело. Дуже дякую 11-класникам за посвяту!!!

Анастасія:  Найбільше запам’яталося, коли ходили по всьому ліцею, шукаючи підказки до квесту, також загадки та завдання від 11-класників. Тому п’ять зірок.

Марія: Весело, цікаво, чутливо, об’єднано, командно, класні поради, весело.

Женя: Мені дуже сподобалася посвята у хіміки. У мене ще такого не було. Я була захоплена квестом. Також мені дуже сподобався халат і слова клятви.

Лада:  Посвята у хіміки відбувалася протягом дня. 11-класники організували квест з різними загадками, ребусами та запитаннями. Найцікавіше було, коли вони показували експеримент і виносили халат.

Ромашечка: 11 БХ! Дуже вдячна вам за такі емоції. Це найкраща посвята, яку можна придумати! Учні  веселі та емоційні. Шкода,що через рік ми з вами вже не побачимося. Квест був організований та цікавий.

Коментарі та розміщення зворотних посилань в даний час закриті.

Коментування записів тимчасово вимкнено.

Top