Посвята в ліцеїсти

Ліцей… Чарівні звуки цього грецького слова хвилюють душу. Воно в усі часи писалося з великої літери і вимовлялося з виразом гордості і шанобливості. …У нашому ліцеї багато традицій і одна з найважливіших – традиція посвяти в ліцеїсти. 

Нарешті настав час, коли восьмикласники з гордістю можуть назватися першокурсниками та  гідно носити звання  “ліцеїст”.Чудового осіннього дня, 21 вересня 2018 року, в актовому залі Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар» відбулося захопливе дійство – посвята восьмикласників у першокурсники.

Звичайно, участь узяли учні двох класів – 8 класу фізико-математичного та 8 класу біолого-хімічного профілю. Зібравшись у родинно-ліцейному колі, учні, вчителі та батьки першокурсників спершу урочисто виконали гімн ліцею, а потім долучилися до різноманітних конкурсів та квестів. Назвати вчителів математики, вказати кількість кабінетів у ліцеї, пригадати завучів – це і ще багато питань змусило восьмикласників позмагатися  за здобуття перемоги. Учні у цікавій формі”Показухи” презентували свої команди та завзято виборювали право бути першими у суперників. Ніхто не хотів здаватися, тому примхлива перемога була на боці то однієї, то іншої команди. У висновку перемогла дружба. Наприкінці свята ліцеїсти отримали солодкі подарунки, що дуже їх потішило. Бажаємо перемог у подальшому.

 Класний керівник 8 ФМ класу ПМЛ «Елітар»
Пальчевська І.В.


Більше фото у Web-альбомі

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top