Разом ми переможемо!

Сьогодні Україна проживає тяжкі випробування. Здригається земля на сході країни від пострілів гармат. Знову гинуть на злеті молоді та сильні, вірні сини України.

Перемир’я – це не кінець війни! Там, на передовій, усе ще продовжують стріляти, та не лише зі стрілецької зброї, а й з підтримкою артилерії, підло забираючи життя наших братів, скалічуючи тіла та долі. Доля бійців, що продовжують захищати нас, у наших руках.

Протягом останніх 2 років волонтерський рух не перестає допомагати нашим бійцям та мирним жителям у зоні АТО. З моменту введення режиму припинення вогню волонтери відмічають зменшення надходжень допомоги. Незважаючи на краще фінансування армії, необхідність у підтримці залишається все ж актуальною.

Учні та вчителі Рівненського природничо-математичного ліцею “Елітар” долучилися до благодійної акції, яку проводило Громадське об’єднання “Волонтерська група допомоги армії України “Воїни Світла.”” Було зібрано солодощі для воїнів, які представники учнівського самоврядування закладу передали волонтерам. Водночас діти відвідали церемонію освячення та благословення представників організації, які відправлялися на схід, у зону АТО.

Кожен із нас бажає одного, щоб над рідною Україною було мирне небо. Щоб ми могли здійснити свій злет у вільній, квітучій країні – Україні, яку щиро любимо і якою безмежно пишаємося.

 

 

Інформаційний “Прес клуб” ПМЛ «Елітар»
Пугачов Богдан
Хіміч Ростислав

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top