Результати участі учнів ПМЛ «Елітар» у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад 2013-2014 навчальний рік

Показати таблицю

з/п

ПІП учня

Клас

Місце

Предмет

ПІП вчителя

1

Вознюк Олександра Тарасівна

8-БХ

ІІІ

англійська мова

Абрамчук Г.В.

2

Романів Назар Андрійович

10-ФМ

ІІ

англійська мова

Волкова О.В.

3

Юрченко Олександр Сергійович

9-БХ

ІІІ

англійська мова

Абрамчук Г.В.

4

Маркус Яна Сергіївна

11-ФМ

ІІІ

астрономія

 Тищук В.І.

5

Василакі Анастасія Олександрівна

10-БХ

ІІ

біологія

Заболотна В.В.

6

Вознюк Олександра Тарасівна

8-БХ

І

біологія

Заболотна В.В.

7

Герасимчук Максим Вадимович

10-БХ

І

біологія

Заболотна В.В.

8

Хлуднєва Ірина Сергіївна

10-БХ

ІІІ

біологія

Заболотна В.В.

9

Демчук Дмитро Олександрович

11-ФМ

ІІІ

географія

Барда О.В.

10

Маняк Андрій Вікторович

9-ФМ

ІІІ

географія

Барда О.В.

11

Рижук Марія Анатоліївна

8-ФМ

ІІІ

географія

Барда О.В.

12

Романів Назар Андрійович

10-ФМ

ІІІ

географія

Барда О.В.

13

Корольчук Максим Сергійович

11-ФМ

ІІІ

економіка

Барда О.В.

14

Веремчук Максим Романович

9-ФМ

ІІ

інформатика

Желюк Н.Д.

15

Карпець Микола Святославович

10-ФМ

І

інформатика

Желюк О.М. Желюк Н.Д.

16

Кінда Віталій Васильович

11-ФМ

І

інформатика

Желюк О.М. Желюк Н.Д.

17

Немоловський Володимир Сергійович

8-ФМ

І

інформатика

Желюк Н.Д.

18

Політика Дмитро Олександрович

9-ФМ

І

інформатика

Желюк Н.Д.

19

Самойленко Анатолій Дмитрович

11-ФМ

ІІ

інформатика

Желюк О.М. Желюк Н.Д.

20

Сідлецький Станіслав Валентинович

9-ФМ

ІІІ

інформатика

Желюк Н.Д.

21

Холін Микита Сергійович

10-ФМ

ІІ

інформатика

Желюк О.М. Желюк Н.Д.

22

Бурда Михайло Сергійович

11-ФМ

II

інформаційні технології

Желюк Н.Д.

Середюк Ю.Р.

23

Карпець Микола Святославович

10-ФМ

II

інформаційні технології

Середюк Ю.Р.

24

Рижук Марія Анатоліївна

8-ФМ

І

інформаційні технології

Середюк Ю.Р.

25

Савицький Валерій Олександрович

9-ФМ

III

інформаційні технології

Желюк Н.Д.

26

Якубець В’ячеслав Віталійович

9-БХ

III

інформаційні технології

Середюк Ю.Р.

27

Патріюк Юлія Олександрівна

8-БХ

ІІІ

історія

Волков В.В.

28

Романів Назар Андрійович

10-ФМ

ІІІ

історія

Волков В.В.

29

Філатов Максим В’ячеславович

9-БХ

ІІІ

історія

Сидорчук Л.К.

30

Веремчук Максим Романович

9-ФМ

І

математика

Остапчук Л.С.

31

Демчук Дмитро Олександрович

11-ФМ

ІІ

математика

Яцук Т.А.

32

Карпець Микола Святославович

10-ФМ

І

математика

Сорока В.П.

33

Кінда Віталій Васильович

11-ФМ

І

математика

Яцук Т.А.

34

Корнійчук Іван Вікторович

8-ФМ

ІІІ

математика

Остапчук Л.С.

Сорока В.П.

35

Лаворик Дмитро Іванович

9-ФМ

ІІ

математика

Остапчук Л.С.

36

Лінкевич Олександр Вадимович

10-ФМ

І

математика

Сорока В.П.

37

Михалюк Юрій Васильович

11-ФМ

ІІІ

математика

Яцук Т.А.

38

Немоловський Володимир Сергійович

8-ФМ

ІІ

математика

Остапчук Л.С.

Сорока В.П.

39

Політика Дмитро Олександрович

9-ФМ

ІІІ

математика

Остапчук Л.С.

40

Рябцев Михайло Ігорович

8-ФМ

ІІІ

математика

Остапчук Л.С.

Сорока В.П.

41

Сьомак Роман Володимирович

10-ФМ

ІІІ

математика

Сорока В.П.

42

Чалій Андрій Іванович

11-ФМ

І

математика

Яцук Т.А.

43

Сідлецький Станіслав Валентинович

9-ФМ

ІІІ

правознавство

Сидорчук Л.К.

44

Василакі Анастасія Олександрівна

10-БХ

III

українська мова і література

Соловей М.Р.

45

Немоловський Володимир Сергійович

8-ФМ

ІІІ

українська мова і література

Бондаренко О.І.

46

Веремчук Максим Романович

9-ФМ

ІІ

фізика

Работюк М.К.

47

Демчук Дмитро Олександрович

11-ФМ

ІІ

фізика

Работюк М.К.

48

Карпець Микола Святославович

10-ФМ

ІІІ

фізика

Шарабура А.О.

49

Кінда Віталій Васильович

11-ФМ

ІІ

фізика

Работюк М.К.

50

Лінкевич Олександр Вадимович

10-ФМ

ІІІ

фізика

Шарабура А.О.

51

Немоловський Володимир Сергійович

8-ФМ

ІІІ

фізика

Шарабура А.О.

52

Овсійчук Віктор В’ячеславович

9-ФМ

І

фізика

Работюк М.К.

53

Політика Дмитро Олександрович

9-ФМ

ІІ

фізика

Работюк М.К.

54

Романів Назар Андрійович

10-ФМ

ІІІ

фізика

Шарабура А.О.

55

Сідлецький Станіслав Валентинович

9-ФМ

ІІ

фізика

Работюк М.К.

56

Єфімчук Максим Олегович

11-ФМ

ІІ

фізична культура

Логвись Т.І.

57

Косюк Катерина В’ячеславівна

11-БХ

ІІ

фізична культура

Логвись Т.І.

58

Вознюк Олександра Тарасівна

8-БХ

І

хімія

Максимчук І.С.

59

Герасимчук Максим Вадимович

10-БХ

І

хімія

Данилюк Р.Е.

60

Данилейко Ілля Васильович

11-БХ

ІІІ

хімія

Максимчук І.С.

61

Костюкевич Костянтин Вікторович

8-ФМ

ІІІ

хімія

Данилюк Р.Е.

62

Куцеля Роман Русланович

11-БХ

ІІІ

хімія

Максимчук І.С.

63

Миронюк Вадим Миколайович

10-БХ

ІІІ

хімія

Данилюк Р.Е.

64

Політика Дмитро Олександрович

9-ФМ

ІІІ

хімія

Данилюк Р.Е.

65

Прачова Катерина Сергіївна

11-БХ

ІІІ

хімія

Максимчук І.С.

Приховати таблицю

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Коментування записів тимчасово вимкнено.

Top