Safer Internet Day

У Рівненському природничо-математичному ліцеї «Елітар», у рамках Місячника безпечного Інтернету, відзначили Міжнародний день безпечного Інтернету (Safer Internet Day).

День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю.

SID відзначають щороку в другий день другого тижня другого місяця. Мільйони людей об’єднуються, щоб надихнутися для позитивних змін он-лайн, підвищити освіченість з питань безпеки он-лайн та взяти участь у заходах, що проходять у всьому світі.

День безпечного Інтернету націлений на створення безпечного та найкращого Інтернету, де кожний та кожна можуть використовувати технології відповідально, у дусі поваги, критично та творчо.

День безпечного Інтернету має на меті долучити до співпраці дітей і молодь, батьків і вихователів, освітян, педагогів і соціальних працівників, представників індустрії та політиків, надихаючи їх відігравати свою роль у створенні найкращого Інтернету.

Онлайновий урок для підлітків та молоді був організований за підтримки Програми Мережних академій Cisco, Департаменту кіберполіції Національної поліції України та компанії ERC 5 лютого 2019 року з метою підвищення освіченості з питань безпечного використання цифрових технологій.

Учні та вчителі ліцею долучилися до уроку, де мали можливість прослухати доповіді експертів за темами «Кібер-атаки та інтернет-шахрайство», «Соціальна інженерія: як хакери використовують вразливості людей» та іншими актуальними питаннями.

Також зацікавлені учні пройшли онлайн-тестування «Аналітики кібербезпеки. Хто це?», де мали змогу відчути себе в ролі кібер-аналітика та знайти вразливості доступу до пристроїв та мереж. Після чого всі учасники тестування та заклад отримали сертифікати, за участь у даному заході. Також всі учасники отримали доступ в клас Мережевої академії CISCO, експерта в галузі безпеки інформаційних систем, – «Вступ до кібербезпеки».

Вчитель інформатики, класний керівник 11 БХ класу ПМЛ «Елітар»
Середюк Ю.Р.

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top