«Шануй та поважай батьків своїх…»

Мама! Найдорожче слово в світі
Де б не був ти, що б ти не робив.
Назавжди вона твій шлях освітить
Ніжним серцем відданим тобі!

Мама… В усі часи всі народи пов’язували з нею найсокровенніше, возвеличували її як найбільшу святиню. Вона — корінь життя, берегиня роду людського, вона та квітка, промінь якої ніколи не в’яне, а розцвітає з плином літ усе ясніше. Недарма ми кажемо: мати — Вітчизна, ненька Україна. Кожна людина, кожний народ має свої святині. До таких великих святощів кожній людині додаємо перш за все любов до матері, до тієї, яка дала нам життя, яка нас виплекала, виростила й виховала. Усі клопоти, більша частина праці у вихованні дитини — усе на плечах матері. Вона для добра своїх дітей віддає все: працю, сльози, здоров’я, життя… Серця свого не жаліє для дитини, для її добра.

16 травня в ліцеї «Елітар» учні 8-б/х класу організували вітання для своїх найрідніших та наймиліших матусь. В програмі вітань діти створили унікальне відео – вітання, де майже кожен з учнів висловлював свою любов до найближчої людини на землі. Крім того діти подарували мамам зворушливу пісню «Ненька» та веселу інсценізацію на тему «Матусин синок».

«Шануй та поважай батьків своїх і будеш мати довге та благе життя», – каже Біблія, отож всі ми повинні пам’ятати і дотримуватися цих настанов, любити, допомагати та піклуватись один про одного задля щасливого майбутнього наших родин та нашої держави.

Никоненко Т.М.,
вчитель англійської мови, класний керівник 8 БХ класу ПМЛ “Елітар”

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top