Щоб не зміліло мови джерело

      Мова – це найбільше багатство, яке ми маємо. Шанувати  й оберігати її – обов’язок кожного. Адже саме мова є тим єдиним знаряддям, що вивищує людину над світом, робить її нездоланною в пошуках істини.

     Любов до Батьківщини не можлива без любові до рідної мови. Тільки той може осягнути своїм розумом і серцем красу, велич і могутність Вітчизни, її неповторність, хто збагнув відтінки і пахощі рідного слова, хто дорожить ним, як добрим ім’ям своєї родини. Саме на цьому акцентувалася увага під час заходів до відзначення Міжнародного дня рідної мови. А ще своєрідними меседжами для всіх стали мудрі думки, що їх виголошували ліцеїсти:

    Рідна мова – то невичерпне джерело, скарбниця народного духу. Вона мелодійна, ласкава, ніжна, порадник і вчитель тим, хто її шанує та любить, суддя тих, хто її зневажає.

 

     Слова – світи. Це виміри космічні.

     Слова – святі. Це наші душі

     І всіх до нас на цій землі.

 

    Відповідальність за слова притаманна тим, хто духом сильний. І так важливо не розгубити  цієї якості в житті. Бо це відповідальність перед самим собою і перед світом.

 

     Нехай словечко рідне горнеться до слова,

     Нехай у душах множиться святе

     І хай там вічно сяє рідна мова!

 

     Бережімо наш найдорожчий скарб – рідне слово. Адже тільки від порога рідної мови ми можемо виходити на широкі магістралі світу.

 

                                                                                                Бандюк Г.О , вчитель української мови та літератури

Коментарі та розміщення зворотних посилань в даний час закриті.

Коментування записів тимчасово вимкнено.

Top