“Знати щоб вижити!”

06.04.2016 року в Рівненському природничо-математичному ліцеї «Елітар» відбулася зустріч ліцеїстів та педагогів з представниками громадської організації «Рівне-Такмед», які є волонтерами, що навчають бійців на полігонах вже біля 1.5 роки. Активним учасником заходу був випускник ліцею 2003 року Пилипенко Артем, який перебував у зоні АТО.

Важливо розуміти, що надати інформацію – це лише перший крок, який є найлегшим. Значно складніше вплинути на свідомість, домогтися формування стійкої мотивації до здорового способу життя  у сучасної молоді.

З метою систематизації набутих знань ліцеїстам було запропоновано відпрацювання вправ з першої домедичної допомоги. Інструктори-волонтери провели навчання з тактичної медицини, ознайомили з системою домедичної допомоги, продемонстрували правила застосування джгута Есмарха та турнікетів.

Головна мета всіх дій волонтерів впродовж заняття – змусити ліцеїстів думати, оцінювати, обирати…

Бережіть своє здоров’я, плекайте його! Адже, бути здоровим – велике щастя та велика відповідальність. Це готовність до самопожертви, безмірне розуміння та бажання приносити трепетні миті радості оточуючим.

 

 

 


Більше фото можна переглянути у Web альбомі

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top