«Справжні українки»

Що не кажіть, Україна славиться красунями. Їм в усі віки були притаманні неповторна врода, світлий розум, працьовитість, ввічливість, багата фантазія і, звичайно ж, велика шана, любов і повага до рідного краю.

Багатьма такими рисами наділені і дівчата Рівненського природничо-математичного ліцею “Елітар”. Вони – справжні українки – вродливі, гостинні, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації. І саме ці якості учасниці конкурсу змогли продемонструвати під час загальноліцейного заходу “Міс Україночка”, який відбувся 8 грудня в актовій залі ліцею.

Дівчата за допомогою своїх творчих здібностей зачаровували публіку та журі. У кожній квітці – своя чарівність, так само, як у кожній дівчині: треба лише вміти бачити, треба вміти дивитися. І в цьому змогли переконатися усі присутні під час заходу. А якими гарними та неповторними були конкурсантки під час авангарду українських костюмів. Кожна з них, готуючись до конкурсу, дібрала вбрання незвичайне, оригінальне та змогла поділитися своїми ідеями та знахідками.

За результатами оцінювання журі перемогу здобула учениця 11 класу біолого-хімічного профілю Бабат Дарина, звання I Віце-міс Україночка отримала Урманова Ірина, учениця 11 класу фізико-математичного профілю, ІI Віце-міс стала Юлія Хорхолюк, учениця 9 класу біолого-хімічного профілю. Усі учасниці конкурсу “Міс Україночка” отримали пам’ятні сувеніри.

Тож побажаємо дівчатам прославляти на весь світ наші національні і культурні традиції.

 


Більше фото у Web-альбомі

Вчитель математики, класний керівник 11 БХ класу ПМЛ «Елітар»
Шостак О.О.

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top