«Sunflower» 2017

Із метою активного долучення учнів до найвищих досягнень світової літератури та культури у ПМЛ «Елітар» під керівництвом учителів зарубіжної літератури Перепелиці Алли Іванівни та Пальчевської Ірини Вікторівни відбувся Міжнародний конкурс із світової літератури «Sunflower». Участь у конкурсі взяли 53 учасники.

До участі у грі ліцеїстів спонукала допитливість, а найголовніше – бажання пізнати нове та повірити у свої сили. Кожен із учасників гри зумів проявити свої здібності, ерудицію й кмітливість. Як зазначено у зверненні Оргкомітету «Sunflower», участь у грі «дозволить виявити і розвинути творчі здібності учнів, сприятиме їхньому долученню до загальнолюдських і національних духовних цінностей, високої читацької і загальної культури, допоможе відпрацювати навички роботи із тестовими формами контролю їхніх навчальних досягнень».

Конкурс «Sunflower» перетворився у справжнє свято Розуму та Краси слова! Це чудова можливість у формі неймовірної гри пірнути у дивовижний світ навчання!

Ліцеїсти задоволені, що «Sunflower» побував у них і щедро вродив. Дипломи І-ІІІ ступенів Всеукраїнського рівня отримали 24 учні; Дипломи І-ІІІ ступенів регіонального рівня – 4 учні; Дипломи переможців на шкільному рівні –  13 учнів і сертифікати учасників – 12.

Учителі зарубіжної літератури щиро вітають всіх переможців та учасників гри!

Вчитель зарубіжної літератури та мистецтва,
класний керівник 11 ФМ класу ПМЛ «Елітар»
Пальчевська І.В.

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top