Святий Миколай завітає до усіх!

Волонтерство  –  основа  діяльності учнівського  самоврядування  будь-якого  навчального закладу. Не винятком є і Рівненський природничо-математичний ліцей «Елітар», учні якої разом із батьками та вчителями завжди долучаються до загальноміських та шкільних акцій підтримки всіх, хто потребує допомоги. Цьогоріч 13 грудня на майдані Незалежності у Рівному пройшов різдвяний ярмарок «Врятуємо життя разом», кошти від якого стануть фінансовою підтримкою для онкохворих дітей. Батьки разом з дітьми власноруч приготували різноманітну випічку, сувеніри.  Старшокласники завзято торгували, адже всіх об᾿єднувала єдина мета – допомогти, підтримати.  Напередодні  та під час ярмарку  учнями ліцею було зібрано 974 гривні.

У цей непростий для країни час школярі пам᾿ятають і про важливість духовного подвигу, милосердя та патріотизму. У закладі була проведена  ще одна благодійна акція – «На крилах янголів», під час якої ліцеїсти виготовляли паперових янголів з побажаннями-привітаннями  з  Новорічними та Різдвяними святами для воїнів, що несуть службу в районі  проведення  Операції  об‘єднаних  сил.

Подарувати свято дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах та потребують особливої уваги та піклування,  передати частинку добра та світла,  віру в те, що мрії збуваються, прагнули учні ліцею, провівши  традиційну благодійну акцію «Діти дітям» з нагоди Свята  Миколая. Ліцеїсти збирали одяг, взуття, іграшки, книги, канцелярське приладдя для вихованців Мізоцького та Тучинського навчально-реабілітаційних центрів Рівненської обласної ради та маленьких пацієнтів Рівненської обласної  дитячої лікарні.

Дякуємо усім, хто долучився до благодійних справ: учням, батькам, пересічним перехожим, які не залишились осторонь, протягнувши таким чином ниточку добра і милосердя.

ЗКатеринюк В.І., соціальний педагог ПМЛ «Елітар»

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top