Святий отче Миколаю, ти прийди до нас із раю!

Кожна людина на землі – і доросла, і мала – вірить у диво. І найпрекрасніше те, що воно може втілюватися в життя. У ніч із 18 на 19 грудня з неба спускається Святий Миколай, щоб кожен знову відчув і зрозумів – чудо існує!

19 грудня 2018 року не забув він завітати і в Рівненський природничо-математичний ліцей «Елітар», чим викликав радість і відчуття свята всіх присутніх. Метою заходу було пошанування традицій українського народу, виховання цінностей народного життя, любові до рідної землі та її звичаїв, виховання доброти й милосердя.

 Організував свято 9 клас фізико-математичного профілю на чолі із класним керівником Бондаренко О.І. та батьківською громадою, яка забезпечила театральні костюми. Із повною торбиною солодких подарунків Святий Миколай, ангели, чортенята  від самого ранку ходили від класу до класу, вітаючи учнів й учителів та роздаючи смаколики. Можливо, комусь дісталася й різочка, про що дуже піклувалися малі чортенята. Проте сили добра змогли з легкістю подолати їх і вкотре довести – добро вічне і нездоланне.

Вірмо в добро, творімо його, адже це наказ Святого Миколая, адже ми, люди, повинні завжди піклуватися один про одного і хоча б раз у рік стверджувати – диво існує!

Бондаренко О.І., yчитель української мови та літератури, класний керівник 9 ФМ класу ПМЛ «Елітар»

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top