Святкуємо День Європи

   В Україні День Європи відзначається на державному рівні з 2003 року, що є незмінним підтвердженням цілей нашої нації стати не лише географічною частиною Європи, а й повноправним представником європейської спільноти. Це день єдності, спільних цінностей та спільної історії всіх націй континенту. Відзначаючи День Європи, ми демонструємо, що це не тільки державна політика, а ще й усвідомлений вибір українців.
   До відзначення цього свята  долучилися й  учні  Рівненського природничо-математичного  ліцею «Елітар».  Ліцеїсти переглянули презентацію «10 фактів про Європу», здійснили віртуальну екскурсію «Подорож країнами Європи», мандруючи цікавими історичними та сучасними місцями країн Європи. Учні також підготували колажі, плакати, створили цікаві відеопрезентації, взяли активну участь в конкурсі написання есе «Сила, що об’єднує світ».
   ПМЛ «Елітар» разом з іншими закладами нашого міста та представниками громадськості відзначив це свято на майдані Незалежності, де захід розпочався виконанням Державного Гімну України та Гімну Євросоюзу. Рівнян  привітали  міський голова Олександр Третяк, голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, 12-й міністр закордонних справ України Павло Клімкін та Генеральний Консул Республіки Польщі в Луцьку Славомір  Місяк, який, зокрема , зауважив, що Європейський Союз –  це спроба створити вільний геополітичний простір для забезпечення прав людини.  Цікавими виступами порадували рівнян  місцеві творчі колективи.

   Такі заходи допомагають формувати позитивну думку щодо євроінтеграційного курсу України, популяризують європейське культурне надбання,  виховують повагу до європейських цінностей, що має велике значення для майбутньої розбудови України як європейської держави.

                                               Ірина Юріївна Данилова,
вчитель англійської мови;
Галина Бандюк,
учитель української мови та літератури

Тематична презентація та пізнавальне відео
а також, балетний виступ.

Коментарі та розміщення зворотних посилань в даний час закриті.

Коментування записів тимчасово вимкнено.

Top