Теги: Олімпіади

Кафедра математики

вітає переможців II – етапу

Всеукраїнської олімпіади з математики:

Бондарець Дарину, ученицю 8 ФМ класу – III місце

Немоловського Володимира, учня 9 ФМ класу – III місце

Корнійчука Івана, учня 9 ФМ класу – III місце

Політику Дмитра, учня 10 ФМ класу – I місце

Веремчука Максима, учня 10 ФМ класу – II місце

Лаворика Дмитра, учня 10 ФМ класу – II місце

Назарця Віталія, учня 10 ФМ класу – II місце

Карпця Миколу, учня 11 ФМ класу – II місце

Лінкевича Олександра, учня 11 ФМ класу – III місце

Бажаємо Вам перемог у

наступних олімпіадах та

конкурсах з математики!!!

Кафедра природничих дисциплін

вітає переможців II – етапу

Всеукраїнської олімпіади з хімії:

Кричильську Юлію, ученицю 8 БХ класу – II місце

Кухара Владислава, учня 8 БХ класу – III місце

Вознюк Олександру, ученицю 9 БХ класу – I місце

Варжель Надію, ученицю 9 БХ класу – II місце

Куриловича Антона, учня 10 БХ класу – III місце

Герасимчука Максима, учня 11 БХ класу – I місце

Миронюка Вадима, учня 11 БХ класу – III місце

Бажаємо Вам перемог у

наступних олімпіадах та

конкурсах з хімії!!!

Кафедра природничих дисциплін

Вітає переможця IV етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії

2013-2014 н.р.

ІІІ місце

Герасимчука Максима Вадимовича, учня 10 класу біолого-хімічного профілю

Найкращі знавці хімії

З 24.03.2014 р. по 28.03.2014 р. в місті Вінниця проходила 51 Всеукраїнська олімпіада з хімії. Рівненську область представляли двоє учнів нашого закладу, зокрема: Вознюк Олександра, учениця 8 класу біолого-хімічного профілю та Герасимчук Максим, учень 10 класу біолого-хімічного профілю.

Читати далі »

Результати участі учнів ПМЛ «Елітар» у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад 2013-2014 навчальний рік

Показати таблицю

№з/п

ПІП учня

Клас

Місце

Предмет

ПІП вчителя

1

Кінда Віталій Васильович

11-ФМ

ІІ

фізика

Работюк М.К.

2

Овсійчук Віктор В’ячеславович

9-ФМ

І

фізика

Работюк М.К.

3

Кінда Віталій Васильович

11-ФМ

І

математика

Яцук Т.А.

4

Веремчук Максим Романович

9-ФМ

І

математика

Остапчук Л.С.

5

Карпець Микола Святославович

10-ФМ

І

математика

Сорока В.П.

6

Лінкевич Олександр Вадимович

10-ФМ

ІІ

математика

Сорока В.П.

7

Василакі Анастасія Олександрівна

10-БХ

ІІ

біологія

Заболотна В.В.

8

Вознюк Олександра Тарасівна

8-БХ

І

біологія

Заболотна В.В.

9

Герасимчук Максим Вадимович

10-БХ

І

біологія

Заболотна В.В.

10

Вознюк Олександра Тарасівна

8-БХ

І

хімія

Максимчук І.С.

11

Герасимчук Максим Вадимович

10-БХ

І

хімія

Данилюк Р.Е.

12

Веремчук Максим Романович

9-ФМ

ІІ

інформатика

Желюк Н.Д.

13

Карпець Микола Святославович

10-ФМ

І

інформатика

Желюк О.М.
Желюк Н.Д.

14

Кінда Віталій Васильович

11-ФМ

ІІ

інформатика

Желюк О.М.
Желюк Н.Д.

15

Політика Дмитро Олександрович

9-ФМ

І

інформатика

Желюк Н.Д.

16

Самойленко Анатолій Дмитрович

11-ФМ

ІІ

інформатика

Желюк О.М.
Желюк Н.Д.

17

Холін Микита Сергійович

10-ФМ

І

інформатика

Желюк О.М.
Желюк Н.Д.

18

Бурда Михайло Сергійович

11-ФМ

II

інформаційні технології

Желюк Н.Д.
Середюк Ю.Р.

Приховати таблицю

Результати участі учнів ПМЛ «Елітар» у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад 2013-2014 навчальний рік

Показати таблицю

з/п

ПІП учня

Клас

Місце

Предмет

ПІП вчителя

1

Вознюк Олександра Тарасівна

8-БХ

ІІІ

англійська мова

Абрамчук Г.В.

2

Романів Назар Андрійович

10-ФМ

ІІ

англійська мова

Волкова О.В.

3

Юрченко Олександр Сергійович

9-БХ

ІІІ

англійська мова

Абрамчук Г.В.

4

Маркус Яна Сергіївна

11-ФМ

ІІІ

астрономія

 Тищук В.І.

5

Василакі Анастасія Олександрівна

10-БХ

ІІ

біологія

Заболотна В.В.

6

Вознюк Олександра Тарасівна

8-БХ

І

біологія

Заболотна В.В.

7

Герасимчук Максим Вадимович

10-БХ

І

біологія

Заболотна В.В.

8

Хлуднєва Ірина Сергіївна

10-БХ

ІІІ

біологія

Заболотна В.В.

9

Демчук Дмитро Олександрович

11-ФМ

ІІІ

географія

Барда О.В.

10

Маняк Андрій Вікторович

9-ФМ

ІІІ

географія

Барда О.В.

11

Рижук Марія Анатоліївна

8-ФМ

ІІІ

географія

Барда О.В.

12

Романів Назар Андрійович

10-ФМ

ІІІ

географія

Барда О.В.

13

Корольчук Максим Сергійович

11-ФМ

ІІІ

економіка

Барда О.В.

14

Веремчук Максим Романович

9-ФМ

ІІ

інформатика

Желюк Н.Д.

15

Карпець Микола Святославович

10-ФМ

І

інформатика

Желюк О.М. Желюк Н.Д.

16

Кінда Віталій Васильович

11-ФМ

І

інформатика

Желюк О.М. Желюк Н.Д.

17

Немоловський Володимир Сергійович

8-ФМ

І

інформатика

Желюк Н.Д.

18

Політика Дмитро Олександрович

9-ФМ

І

інформатика

Желюк Н.Д.

19

Самойленко Анатолій Дмитрович

11-ФМ

ІІ

інформатика

Желюк О.М. Желюк Н.Д.

20

Сідлецький Станіслав Валентинович

9-ФМ

ІІІ

інформатика

Желюк Н.Д.

21

Холін Микита Сергійович

10-ФМ

ІІ

інформатика

Желюк О.М. Желюк Н.Д.

22

Бурда Михайло Сергійович

11-ФМ

II

інформаційні технології

Желюк Н.Д.

Середюк Ю.Р.

23

Карпець Микола Святославович

10-ФМ

II

інформаційні технології

Середюк Ю.Р.

24

Рижук Марія Анатоліївна

8-ФМ

І

інформаційні технології

Середюк Ю.Р.

25

Савицький Валерій Олександрович

9-ФМ

III

інформаційні технології

Желюк Н.Д.

26

Якубець В’ячеслав Віталійович

9-БХ

III

інформаційні технології

Середюк Ю.Р.

27

Патріюк Юлія Олександрівна

8-БХ

ІІІ

історія

Волков В.В.

28

Романів Назар Андрійович

10-ФМ

ІІІ

історія

Волков В.В.

29

Філатов Максим В’ячеславович

9-БХ

ІІІ

історія

Сидорчук Л.К.

30

Веремчук Максим Романович

9-ФМ

І

математика

Остапчук Л.С.

31

Демчук Дмитро Олександрович

11-ФМ

ІІ

математика

Яцук Т.А.

32

Карпець Микола Святославович

10-ФМ

І

математика

Сорока В.П.

33

Кінда Віталій Васильович

11-ФМ

І

математика

Яцук Т.А.

34

Корнійчук Іван Вікторович

8-ФМ

ІІІ

математика

Остапчук Л.С.

Сорока В.П.

35

Лаворик Дмитро Іванович

9-ФМ

ІІ

математика

Остапчук Л.С.

36

Лінкевич Олександр Вадимович

10-ФМ

І

математика

Сорока В.П.

37

Михалюк Юрій Васильович

11-ФМ

ІІІ

математика

Яцук Т.А.

38

Немоловський Володимир Сергійович

8-ФМ

ІІ

математика

Остапчук Л.С.

Сорока В.П.

39

Політика Дмитро Олександрович

9-ФМ

ІІІ

математика

Остапчук Л.С.

40

Рябцев Михайло Ігорович

8-ФМ

ІІІ

математика

Остапчук Л.С.

Сорока В.П.

41

Сьомак Роман Володимирович

10-ФМ

ІІІ

математика

Сорока В.П.

42

Чалій Андрій Іванович

11-ФМ

І

математика

Яцук Т.А.

43

Сідлецький Станіслав Валентинович

9-ФМ

ІІІ

правознавство

Сидорчук Л.К.

44

Василакі Анастасія Олександрівна

10-БХ

III

українська мова і література

Соловей М.Р.

45

Немоловський Володимир Сергійович

8-ФМ

ІІІ

українська мова і література

Бондаренко О.І.

46

Веремчук Максим Романович

9-ФМ

ІІ

фізика

Работюк М.К.

47

Демчук Дмитро Олександрович

11-ФМ

ІІ

фізика

Работюк М.К.

48

Карпець Микола Святославович

10-ФМ

ІІІ

фізика

Шарабура А.О.

49

Кінда Віталій Васильович

11-ФМ

ІІ

фізика

Работюк М.К.

50

Лінкевич Олександр Вадимович

10-ФМ

ІІІ

фізика

Шарабура А.О.

51

Немоловський Володимир Сергійович

8-ФМ

ІІІ

фізика

Шарабура А.О.

52

Овсійчук Віктор В’ячеславович

9-ФМ

І

фізика

Работюк М.К.

53

Політика Дмитро Олександрович

9-ФМ

ІІ

фізика

Работюк М.К.

54

Романів Назар Андрійович

10-ФМ

ІІІ

фізика

Шарабура А.О.

55

Сідлецький Станіслав Валентинович

9-ФМ

ІІ

фізика

Работюк М.К.

56

Єфімчук Максим Олегович

11-ФМ

ІІ

фізична культура

Логвись Т.І.

57

Косюк Катерина В’ячеславівна

11-БХ

ІІ

фізична культура

Логвись Т.І.

58

Вознюк Олександра Тарасівна

8-БХ

І

хімія

Максимчук І.С.

59

Герасимчук Максим Вадимович

10-БХ

І

хімія

Данилюк Р.Е.

60

Данилейко Ілля Васильович

11-БХ

ІІІ

хімія

Максимчук І.С.

61

Костюкевич Костянтин Вікторович

8-ФМ

ІІІ

хімія

Данилюк Р.Е.

62

Куцеля Роман Русланович

11-БХ

ІІІ

хімія

Максимчук І.С.

63

Миронюк Вадим Миколайович

10-БХ

ІІІ

хімія

Данилюк Р.Е.

64

Політика Дмитро Олександрович

9-ФМ

ІІІ

хімія

Данилюк Р.Е.

65

Прачова Катерина Сергіївна

11-БХ

ІІІ

хімія

Максимчук І.С.

Приховати таблицю

Кафедра природничих дисциплін

вітає переможців III – етапу

Всеукраїнської олімпіади з хімії:

Герасимчука Олександра, ученя 10 БХ класу – I місце

Вознюк Олександру, ученицю 8 бх класу – I місце

Бажаємо Вам перемог у

наступних олімпіадах та

конкурсах з хімії!!!

Кафедра інформаційних технологій

вітає переможців II – етапу

Всеукраїнської олімпіади з інформатики:

Немоловського Володимира, учня 8 ФМ класу – I місце

Політику Дмитра, учня 9 ФМ класу – I місце

Карпця Миколу, учня 10 ФМ класу – I місце

Кінду Віталія, учня 11 ФМ класу – I місце

Веремчука Максима, учня 9 ФМ класу – II місце

Холіна Нікіту, учня 10 ФМ класу – II місце

Самойленка Анатолія, учня 11 ФМ класу – II місце

Сідлецького Станіслава, учня 9 ФМ класу – III місце

Бажаємо Вам перемог у

наступних олімпіадах та

конкурсах з інформатики!!!

Переможці Всеукраїнських олімпіад та конкурсів Малої Академії Наук 1995-2011 років

Kafudru_Matematuka

 

Здобутки кафедри інформаційних технологій за період 1997 – 2011 навчальних років Олімпіади з інформатики

Рік 

 II етап

III етап

 2003-2004 5 призери
 2004-2005 призери
 2005-2006 призери
 2006-2007 призери
 2007-2008 7 призерів
 2008-2009 призерів
 2009-2010 призерів
 2010-2011 10  призерів
Top