Таємниці «божественної науки»

Здавна люди задумувалися над величчю хімічних перетворень та біологічних процесів, спостерігали за світлом зірок і Сонця, міркували над перетвореннями різних речовин, покладали хімію та біологію в першооснову для відкриття таємниць.

Хімія зародилася в Єгипті – найбільш передовій  державі стародавнього світу. Її назва походить ви слова «хемі» – так єгиптяни називали свою країну, єгипетське мистецтво, що мало справу з різними мінералами та металами. Хімія вважалася «божественною наукою», знаходилася повністю в руках жреців і ретельно охоронялася від непосвячених. Алхіміки наділяли всі предмети живої та неживої природи містичними властивостями. Вони шукали філософський камінь, який би міг принести людині безсмертя. Вони намагалися знайти способи перетворювати різні дешеві метали на золото.

18 вересня відбулася посвята юних біологів та хіміків, яку проводили учні 11 біолого-хімічного класу, на чолі з Максимчук Іриною Сергіївною, для соїх молодших наступників. Чарівна цариця посягала таємниці хімії, які для неї демонстрували мудрі алхіміки.

Учні 8 класу біолого-хімічного профілю з великою зацікавленістю спостерігали за тим що відбувається к класі та розгадували цікаві завдання та ребуси, де показували справжню командну роботу.


Наприкінці посвяти учні промовили клятву та отримали талісман – оберіг від контрольних, плащ невидимку для прогулів, символ біолого-хімічної кафедри – “багатостраждальний халат.”Більше фото можна переглянути у Web альбомі

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top