Тиждень англійської мови в “Елітарі”

У рамках тижня англійської мови з 14 по 18 березня 2016 року у Рівненському природничо-математичному ліцеї «Елітар» відбулися різноманітні заходи, які зробили вивчення англійської мови процесом  ще більш багатогранним і цікавим.

З метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок, етичного виховання, духовного багатства, моральної чистоти у ліцеї були проведені ігри, вікторини, поетичний марафон, мистецький вечір, конкурс селфі та відеоурок. Учні були активними учасниками та співорганізаторами всіх  запланованих заходів.

Тиждень розпочався із гри-змагання «It’s Quiz Time. Breaking the Law» серед дев’ятикласників та вікторини «Technology and Environment» серед одинадцятикласників. Вчителі англійської мови Волкова О.В. та Сніцаренко О.О., заохочуючи дітей, запропонували цікаві та складні завдання.

У вівторок 15 березня відбулася інтелектуально-психологічна гра «Mafia» у десятих класах, яку підготувала учитель Абрамчук Г.В. Учні мали змогу потренувати граматичний матеріал “Direct and Reported Speech” у формі гри. За її результатами найкращими мафіозами виявились Хохлюк Олена, Ковальчук Олександр, поліцейським – Назарук Іван, лікарем – Вавренюк Наталія. Серед жителів набільш аргументовано висловлювали свої думки Гаврилюк Влад, Сачевчич Олександр, Тімраз Мар’яна, Попович Яна, Рябцев Михайло. А перемогли –  мирні жителі!


В Елітарі також було проведено мистецький вечір “Modern Art”, де обговорювалися різні види сучасного мистецтва, демонструвалися їх зразки рідною та іноземною мовами.

У четвер 17 березня відбувся поетизований позакласний захід «Taras Shevchenko’s Poetry in English». З любов’ю та відповідальністю підготувалися учні усього ліцею до поетичних виступів:

The mighty Dnieper roars and bellows,
The wind in anger howls and raves,
Down to the ground it bends the willows,
And mountain – high lifts up the waves.

«Заповіт» та «Мені однаково…» як завжди пророче лунали навіть англійською мовою. Поезія Шевченка по-особливому звучала у дитячому виконанні. Це ще раз довело неймовірну силу мистецтва – силу, яка виховує почуття патріотизму, національну гордість, особисту відповідальність і любов до Батьківщини. Ніхто не залишився байдужим – у кожному серці запалала іскра любові  до України.

Учителем Сніцаренко О.О. було проведено відеоурок «Schools in Britain» для учнів восьмих класів, під час якого учні розширили свої знання про традиції у школах Великої Британії, збагатили свій словниковий запас з цієї теми. Учні виконували різноманітні лексико-граматичні завдання в ігровій формі.. Ліцеїсти захопилися переглядом відео, яке згодом із захопленням коментували.

Тиждень англійської мови вдало завершився конкурсом-оглядом творчих робіт учнів 8 -11 класів – селфі «English in my life».

Так, оволодіння іноземною мовою є потребою часу. Вивчаючи англійську мову, ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури. А ще варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми.

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top