ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

    Щорічно з метою залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті, попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму проводиться Тиждень безпеки дорожнього руху.

   Діти, які стали ліцеїстами, щодня поспішають до ліцею, долаючи на своєму шляху такі перешкоди, як дорога, по якій рухаються автомобілі. Вони наші друзі і помічники, адже допомагають перевозити вантажі, щоденно доставляють продукти, меблі, будматеріали. Але дружба з автомобілями відбувається тільки тоді, коли усі пішоходи будуть поважати і дотримуватися грамоти доріг – правил дорожнього руху.

   В рамках Тижня безпеки дорожнього руху у Рівненському природничо-математичному ліцеї «Елітар» учні 8 фізико-математичного класу знайомилися з правилами пішоходів, розміткою доріг, сигналами світлофора. Вивчали дорожні знаки – азбуку пішохода, з’ясовували, що вони означають. Як же слід поводитись під час очікування транспортного засобу, під час поїздки у громадському транспорті, як здійснювати посадку й висадку з транспорту?

   Уже багато років у Нідерландах відзначають День велосипедиста. Кожну суботу травня майже все населення Нідерландів сідає на велосипеди та подорожує своєю місцевістю. В Україні останнім часом також стає традиційним проведення Велодня. Це спортивне свято, що відбувається зазвичай у травні, збирає велику кількість прихильників пересування на цьому екологічному виді транспорту. Але не можна просто сісти і їхати на велосипеді як заманеться. Як тільки ми сідаємо на велосипед – відразу стаємо повноправними учасниками дорожнього руху, а, отже, повинні дотримуватись певних правил руху, знати сигнальні жести велосипедистів та яке спорядження повинен мати велосипедист.

   Про все це восьмикласники, працюючи у групах, дізнавалися виконуючи творчі завдання, розв’язуючи кросворди та вікторини на виховній годині. А хорошим помічником їм при цьому був комп’ютер та Інтернет, адже багато цікавих пізнавальних вправ учні виконували он-лайн на безкоштовній платформі onlinetestpad. На завершення учні 8 фізико-математичного класу Марія Радіонюк, Тетяна Грицак, Олександра Поліщук та Михайло Додчук створили плакат з правилами дорожнього рухуі взяли участь в конкурсі, який організували представники дорожньої поліції. З нетерпінням вони очікують результатів конкурсу.

 

Надія Желюк, класний керівник 8 фм класу


Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top