У КАРПАТИ ПЕРШИЙ РАЗ ЇДЕ ДРУЖНИЙ 8ФМ КЛАС!

   Учні Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар», окрім того, що поглиблено вивчають природничі дисципліни, займаються науковими дослідженнями, люблять подорожувати Україною, знайомитися із її мальовничими куточками, відкривати нові чудові місця для відпочинку. Але небагато є таких місць, куди хочеться повертатися завжди. Карпатські гори – це саме таке місце, вони прекрасні у будь-яку пору року. Взимку сюди приїжджають заради катання на лижах і сноуборді, а влітку – заради активного відпочинку і піших прогулянок. Карпатські гори розташовані на заході України і займають більше 4% території України. Подорожуючи в Карпати, учні 8 фізико-математичного класу мали змогу побувати у трьох областях: Івано-Франківській, Львівській і Тернопільській, помилуватися чарівними гористими пейзажами Поділля, недалеко від Івано-Франківська побачити першу гряду Карпатських гір, яку називають Прикарпаттям. Природа Карпатських гір надзвичайно мальовнича. Головна їх прикраса – це, звичайно, самі гори, які однаково добре підходять для активного і комфортного відпочинку. Регіон Прикарпаття багатий чудесами природи: скелями, печерами, сольовими відкладеннями, природним воском і іншими мінеральними речовинами. Зовнішні Карпати (Бескиди і Зовнішні Горгани) ведуть до південної частини Прикарпатської височини. Головне їх багатство – це ліси з великою  кількістю фруктових дерев і ягід.  У Карпатських горах все ніби створено для відпочинку – вражаючий пейзаж, рельєф і клімат. А різноманітні погодні умови роблять можливим розвиток найрізноманітніших видів відпочинку. Карпати також оздоровлюють: гірське повітря, клімат і численні термальні і мінеральні джерела цілющі для серцево-судинної і дихальної системи. Саме в найвідоміших місцях Карпат- Буковелі, Яремчі та  Яблуниці побували учні під час подорожі. Подолали підйом на гору Хом’як, висота якої 1542 метри, одна з мальовничих ґорґанських вершин, популярний пункт у пішохідних мандрівках. З Хом’яка видно сусідні гори і хребти: Синяк і Говерлу. В Буковелі учні прогулялися по набережній озера Молодість, мали змогу піднятися на підйомниках на найвищі локації,  отримати незабутні враження від чарівних пейзажів гір, увінчаних квітковими полянами, а на вершинах – укритих сніговими шапками.

   Садиби для проживання у Карпатах – це своєрідні оазиси для відпочинку, дозвілля  і релаксу. Особливо варте уваги контрастне купання в цілющих чанах та басейні оздоровлює та збадьорює після підкорення гори Хом’як, де учні  фільмували красу природи на відео, грали в сніжки, відпочивали.
У Яремчі приваблює усіх туристів водоспад, який манить і зачаровує стрімкими і бурхливими потоками і водо воротами, над якими можна здійснити політ, щоб отримати заряд адреналіну. А в заповіднику з дикими тваринами учні пригощали оленів, диких свиней, лосів ласощами.
Карпати – це місце, де гори торкаються неба, учні 8 фізико-математичного класу хочуть повертатися знову і знову, щоб підкорювати нові вершини!

Надія Желюк, класний керівник 8фм класу

Переглянути фото і відео

Коментарі та розміщення зворотних посилань в даний час закриті.

Коментування записів тимчасово вимкнено.

Top