Урок-практикум «Зимові спортивні ігри та розваги»

10 лютого 2015 року учні 8 класу фізико-математичного профілю Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар» на чолі з класним керівником Пальчевською І.В.  відвідали Рівненську обласну бібліотеку з метою ознайомлення із зимовими спортивними іграми та розвагами ( у рамках університету «Здоров’я»).

Мета заходу – пропаганда здорового способу життя, залучення дітей до постійних занять фізичною культурою і спортом та проведення активного зимового дозвілля.

У заході брали участь фітнес-тренер пані Олена, яка представила презентацію «Олімпійські зимові ігри», лікар Валентина Петрівна, яка розповіла про гігієнічні вимоги до зимового спортивного одягу та взуття та заступник директора обласного центру «Спорт для всіх».
Вони поcпілкувалися з учнями про важливість регулярних занять фізичною культурою і спортом для здорового, повноцінного та успішного життя. Щоправда, довго переконувати у цьому тутешніх ліцеїстів не довелося. Адже зі спортом і фізичною культурою вони дружать по-справжньому і вважають, що краще ними займатися, ніж говорити про них. Дітям не терпілося взятися до виконання спортивної програми, що її приготовили гості. Вони вже передчували, що буде весело і цікаво.

Змагання проводилися з різнопланових естафет, які проводилися на снігу, свіжому повітрі. Всі учасники були нагороджені пам’ятними призами від обласного центру «Спорт для всіх».

Адже популяризація зимових видів спорту та активних видів відпочинку серед дітей і молоді, це надання молодому поколінню здорової альтернативи вживанню наркотиків, алкоголю та тютюну, зміцнення дружніх стосунків між молоддю.

 


Більше фото можна переглянути у Web альбомі

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top