Уроки мужності

Учні 11 класу фізико-математичного профілю ( класний керівник Бестюк А.П.) з відповідальністю та почуттям обов’язку поставились до підготовки і проведення уроку мужності «Вітчизна – це не хтось і десь! Я – теж Вітчизна!» До зустрічі з одинадцятикласниками був запрошений активний громадський діяч нашого міста, випускник ліцею – Кантарія Зураб. Він розповів про події, що відбувалися під час Революції гідності у м.Рівному та в Києві.

Зураб був учасником цих протестів, переказував епізоди, що сколихнули всю Україну, об’єднали кожного навколо ідеї державності, правди, єднання, гідності. Старшокласники, висловлюючи свої думки чи ставлячи запитання гостеві, усвідомлюють свою приналежність до українського народу, до Української держави.

Упродовж першого семестру учні мали можливість поспілкуватися й з іншими випускниками нашого закладу, які брали безпосередню участь у Революції гідності. Тихонов Євген та Телесницький Володимир поділилися спогадами про страшні події на майдані у Києві в лютому 2014р.

Завітав до ліцею ще один наш випускник, який шість місяців перебував у зоні АТО на Донеччині, Козінський Дмитро. Він приїхав у відпустку і знову готувався до відправлення на військову службу. Під час зустрічей ліцеїсти із великою шаною і повагою сприймали почуте, ставили запитання, демонстрували свою громадянську позицію. У ліцеї проведена акція «Допоможи воїнам», під час якої були зібрані кошти в сумі 1350грн. і передані на придбання необхідних речей військовослужбовцям, а також ліцеїсти написали листи, листівки, малюнки. Учні ліцею «Елітар» активно долучилися до виготовлення власноруч виробів на новорічно-різдвяну тематику та участь у благодійній акції «Героям слава», виготовляли ангелів, які передали разом із листами на передову.

Такі зустрічі гартують морально-політичну і практичну підготовку старшокласників до виконання обов’язку – захисту незалежної Батьківщини, військової служби у Збройних Силах України, формують стійкість, мужність, готовність до подвигу, самопожертви заради миру в Україні.

 

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top