Ушанування кращих із кращих!

Під таким гаслом 22 травня 2019 року відбулося традиційне свято Інтелекту, Гордості й Таланту в  Рівненському природничо-математичному ліцеї «Елітар» – Свято гідності ліцеїста. Свято, на якому підводяться підсумки діяльності кожного учня.

Зібравшись на сонячній галявині, учні всіх класів були відзначені за значні досягнення в навчальній, виховній та спортивній сфері. А позмагатися було в чому: Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру», Всеукраїнський учнівський фізичний конкурс «Левеня», Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер», Міжнародна природознавча гра «Геліантус»,  Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник», Міжнародна гра зі світової літератури «Sunflower», Міжнародний природничий конкурс «Колосок». 

Приємно, що вкотре наші юні науковці встановили черговий рекорд за кількістю призерів  від міського до всеукраїнського рівня. Ліцей пишається тим, що у своєму активі має 190 призерів І етапу, 38 призерів ІІ етапу та 1 призера ІІ етапу конкурсу-захисту МАН.

Серед різноманітних учнівських конкурсів і змагань найвагомішими, безперечно, є Всеукраїнські олімпіади. Відрадно, що і в цій номінації ліцеїсти були кращими: 57 призерів ІІ етапу, 9 призерів ІІІ етапу.

Щиро вітаємо наших переможців і бажаємо не зупинятися на досягнутому, бо дорога до наукового Олімпу ще надто довга і ще більш цікава. Але вона має для свого активного шукача безцінний дар – ключі до успіху, що відмикають будь-які життєві двері.

Учитель української мови та літератури, класний керівник 9 ФМ класу ПМЛ «Елітар»
Бондаренко О.І.

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top