В чарівний світ природничих наук

Традиційно в ліцеї Елітар» у вересні проходить посвята у світ природничих наук. В середу  17 вересня 2014 року учнів 8 класу біолого-хімічного профілю прийняли до складу хіміків та біологів нашого ліцею. Відбулося цікаве очікуване дійство під назвою «Подорож в країну хіміко-біологічних чудес». На позакласному заході були присутні вчителі, вихователі класів, адміністрація ліцею та батьки восьмикласників.

Свято відбулося у казковій атмосфері, яку створили ведучі – учні 11 класу біолого-хімічного профілю.  Казка, героями якої були капризна принцеса, чудові алхіміки, хімічні формули та задачі, залишила у дітей масу позитивних вражень. 

Крім того,  діти взяли участь у інтелектуальному конкурсі на кращого хіміка та біолога та дали клятву любити хімію, як рідну матір .  А також побачили багато хімічних дослідів: незгораюча хустинка, вогняний напис, хімічний вулкан.

 На завершення свята всі першокурсники, у якості заохочувальних призів,отримали періодичні системи хімічних елементів. Додому учні пішли задоволені та ще більше зацікавились профілюючими предметами.

 

 

 


Більше фото у Web-альбомі

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Коментування записів тимчасово вимкнено.

Top