Публічна інформація

Рівненський природничо-математичний ліцей «Елітар»

Рівненської міської ради

Директор Желюк Олег Миколайович, освіта вища,  кандидат педагогічних наук, заслужений вчитель України, відмінник освіти України, вчитель-методист 
Закінчив Рівненський державний педагогічний інститут за спеціальністю «математика і фізика».
На посаді директора з 1997 року.

Загальні відомості про заклад

Рівненський природничо-математичний ліцей «Елітар» Рівненської міської ради заснований у 1994 році.

Адреса: місто Рівне, вулиця Гайдамацька, 9-а,

контактний телефон: 65-18-97

e-mail: bosselitar@gmail.com, адреса веб-сайту закладу: elitar.rv.ua

                                   Форма власності

Комунальна, Рівненська міська рада

Основні напрямки діяльності

Кількісний склад  колективу: педагогічний контингент: 28 педагогічних працівників.
З них: мають кваліфікаційну категорію: «спеціаліст вищої категорії» – 18 чол.; «спеціаліст першої категорії» – 2 чол.; «спеціаліст другої категорії» – 8 чол.
мають педагогічне звання: «заслужений вчитель України» – 2 чол.; «учитель-методист» – 11 чол.; «старший вчитель» – 5 чол.
Обслуговуючий персонал – 18 чол.
Діють кафедри: вчителів гуманітарних дисциплін, математики, природничих дисциплін, супільствознавчих дисциплін, географії та фізичної культури,  інформаційних технологій. Методичне об’єднання класних керівників.
Учнівський контингент: В ліцеї навчаються 237 учнів у 8-11 класах. Всього класів – 8.

Класи формуються за профілями: фізико-математичний та біолого-хімічний. 

Усі класи навчаються у першу зміну.

Система учнівського самоврядування представлена органами самоврядування у класах на чолі з старостою, ліцейним учнівським парламентом та його Головою.
Реалізація програм з виховання: Програма національно-патріотичного виховання учнівської молоді, «Без минулого немає майбутнього», «Ліцейна родина».В навчальному закладі діють виховні центри: музей комп¢ютерної техніки, якому присвоєно звання «зразковий», музей електронно-вимірювальних і радіотехнічних пристроїв, центр військово-патріотичного виховання.
На базі ліцею працюють 16 гуртків із 22 секцій міського відділення Малої академії наук. Діють предметні гуртки: з інформаційних технологій, біології, фізичного виховання, військово-патріотичного виховання.
Матеріальна база: В закладі обладнано 2 комп’ютерні класи та кабінет з мультимедійним комплексом, наявний постійний доступ до мережі Інтернет;
До послуг ліцеїстів 14 предметних кабінети, з них  атестовані за рівнем «зразковий» 4, за рівнем «оптимальний» – 3; 11 кабінетів забезпечені комп¢ютерами.
Для проведення фізкультурно-спортивної роботи в закладі наявні два зали: спортивний та гімнастичний, діють спортивні майданчики: футбольний, волейбольний, баскетбольний,  наявний тренажерний майданчик, гімнастична стінка для занять учнів, тенісний стіл.
В ліцеї організовано гаряче харчування учнів, діє буфет.

Основні освітні досягнення

Ліцеїсти здобувають перемоги на Всеукраїнських олімпіадах, конкурсах, турнірах, мають високі результати на ЗНО. Переможцями ІІ-ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад у 2016-2017 н.р. стали 57 учнів, троє з них були учасниками IV етапу. У Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН ліцеїсти здобули 177 перемог на І етапі, 35 перемог на ІІ етапі, 5 учнів стали переможцями ІІІ етапу конкурсу. Учні показують високі результати на Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру», Всеукраїнських конкурсах «Левеня», «Колосок», юних винахідників та раціоналізаторів, мають перемоги на Всеукраїнських турнірах юних біологів, хіміків. За результатами науково-дослідницької діяльності в ліцеї щорічно проводяться конференції та видається збірник «Наукові записки Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар».
  • територія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновником (для закладів дошкільної та загальної середньої освіти);
  • мова (мови) освітнього процесу: українська;
  • наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення): сторінка Вакансії;
  • наявність гуртожитків та вільних місць у них, розмір оплати за проживання: гуртожитки не передбачені;
Top