Виховна година до дня Героїв Крут

  Сьогодні, 29 січня, в річницю трагічного, історичного і героїчного бою під Крутами, учні  10 класу біолого- хімічного профілю, природничо-математичного ліцею «Елітар» провели Реквієм  «Хто загинув за Вкраїну, буде жити у віках». Під час заходу згадали історію минулого, яка тісно переплітається із сьогоденням.

  Ліцеїсти згадали передісторію події, перебіг бою, поіменно згадали тих, хто, можливо, не змінив історію, однак змінив сприйняття свого місця в історії для кожного українця. Учні підготували доповіді, переглянули цікаві презентації та документальні фільми, ознайомились з історичними документами.

  Битва під Крутами- один із важливих сюжетів сучасної української історичної пам’яті. Трагічна загибель студентського куреня під Крутами стала символом патріотизму  у боротбі за незалежну Україну.

   Як відомо, хто не знає свого минулого- не вартий майбутнього.  Саме тому молоде покоління має знати свою історію. Кров героїв Крут не просто символ відродження української нації- з того січневого дня 1918 року – це є вічний вогонь української волі, а відтак нагадує про обов’язок працювати на благо рідної землі.

                                       Ірина Данилова, класний керівник 10 БХ класу

Коментарі та розміщення зворотних посилань в даний час закриті.

Коментування записів тимчасово вимкнено.

Top