Візитка

Ми раді вітати Вас на сайті

Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар»

Рівненської міської ради!

Єдина можливість навчити дитину жити в сучасному світі – це створити їй умови для розвитку власних здібностей.

Джон  Дьюї

Суспільство ХХI століття зазнає постійних змін, перебуває у неспинному русі вперед. Люди, наука, освіта – ніхто і ніщо не бажає зупинятися на досягнутому, прагнучи нового досвіду, нових здобутків. Сучасній молоді важливо не просто отримати знання, але й зуміти їх творчо застосувати, щоб в умовах конкурентної діяльності не розгубитись і не втратити власної індивідуальності. Потреба в саморозвитку та самовдосконаленні сьогодні входить у життя кожної людини як необхідність, без якої неможливий шлях до успіху.

Місія інноваційного навчального закладу, природничо-математичного ліцею «Елітар»: ми, учасники освітнього виховного процесу, сприяємо формуванню інтелектуально-розвиненого, духовно багатого, фізично здорового громадянина, здатного до забезпечення власних потреб, для розбудови громади та прогресу суспільства шляхом упровадження освітніх інновацій та технологій, поглибленого вивчення природничо-математичних дисциплін.

У ліцеї ми прагнемо створити умови для саморозвитку та самореалізації особистості і вчителя, і ліцеїста. Участь педагогів у різноманітних не лише всеукраїнських, і й міжнародних проектах, перемога учнів у ліцейних, міських, обласних, всеукраїнських конкурсах, участь у міжнародних конференціях, можливість успішно опанувати іноземну мову, щоденно спілкуючись із волонтером Корпусу Миру США, – це лише частина того, над чим ми працюємо.

Педагоги ліцею – умілі організатори, невтомні наставники, творці нового. Вони натхненно дарують дітям тепло своїх сердець, допомагають їм сягнути висот успіху. «Ми віримо в тебе! Ти зможеш!» – таку підтримку отримує від учителів кожен наш учень. Із ентузіазмом ліцеїсти беруть участь у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру», Всеукраїнському чемпіонаті комп’ютерних програм «Екософт», конкурсах – «Левеня», «Колосок», «Соняшник», «Патріот», «Олімпус».

Наш ліцей – Флагман освіти і науки України. Він є лідером за кількістю переможців всеукраїнських олімпіад (кожен третій учень – призер) та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук (переможець кожен другий учень). Упродовж останніх п’яти років ПМЛ «Елітар» визнано одним зі 100 кращих навчальних закладів за результатами Зовнішнього незалежного оцінювання. Ми пишаємося високою нагородою – «Гордість міста» у номінації «Кращий загальноосвітній навчальний заклад» у загальноміському рейтингу популярності.

Усі ми – педагоги, учні, батьки – розуміємо, що важливим є не те, чого ми наразі досягли, а напрямок, у якому ми рухаємося. На шляху ж поступу вперед ми сповідуємо 4 напрями, які є основними в освіті ХХI століття, – вчитися жити разом, вчитися діяти, вчитися бути, вчитися пізнавати. Таке бачення нашого успіху. І ми послідовно йдемо до нього. Ми орієнтовані на успіх.

Наша адреса:

м.Рівне, вул. Гайдамацька 9а.

т.65-18-97

elitar.rivne@gmail.com

Автор моделі: Бондарець Ярослав, учень 11 класу фізико-математичного профілю ПМЛ “Елітар” (2014 рік)

Top