Волинські Афіни

14 вересня, в суботу, учні 8 класу фізико-математичного профілю та 8 класу біолого-хімічного профілю на чолі із класними керівниками Турченюк І.В. та Бестюк А.П. провели екскурсію до одного маленького містечка на Рівненщині, яке ще часто називають «Волинськими Афінами», – Острога. 

Місто з тисячолітньою історією, де вирувало культурне та освітнє життя України,  має цікаві історичні, культурні та релігійні пам’ятки. Восьмикласники були захоплені розповіддю екскурсовода, студентки Острозької академії, яка заполонила своєю ерудованістю та вмінням контактувати із аудиторією. Ліцеїсти пізнали історію комплексу Острозька академія, побували у печерах капуцинів, побачили, де і в яких умовах навчаються студенти академії. Гарні враження справила екскурсія до Острозького краєзнавчого музею та Музею книги. Саме в суботу цей музей відзначав  свій 32 день народження.  Приємно вразила оповідь екскурсовода, який легко контактував із дітьми, жартував, відповідав на запитання. Діти фотографували цікаві експонати, ставили запитання, друкували на друкарській машинці та ще й писали гусячим пером.

Повертаючись до Рівного, восьмикласники мали можливість  відпочити на лоні природи, пограти в ігри, поспілкуватися. І з приємними враженнями і гарним настроєм діти повернулися додому.

Вчитель математики, класний керівник 8 ФМ класу ПМЛ «Елітар» Турченюк І.В.

Вчитель української мови та літератури, класний керівник 8 БХ класу ПМЛ «Елітар» Бестюк А.П.

 
Більше фото у Web-альбомі
Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top