Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок»

Інтернет-олімпіада – новий формат проведення олімпіад, розрахований на всіх учнів і має на меті повторення та закріплення знань, здобутих під час попереднього навчального року з відповідної предметної дисципліни. Завдання розроблені відповідно до шкільної програми. Олімпіада «На Урок» має суттєву відмінність від типових конкурсних заходів – усі учні, перебуваючи в рівних умовах, зможуть проявити себе та отримати нагороду за роботу.

Зручний онлайн-формат відкидає потреби роздруковувати завдання. Інтернет-олімпіада проходить дистанційно. Для того, щоб взяти участь, необхідно лише мати комп’ютер чи планшет з доступом до мережі інтернет. На виконання роботи достатньо 40 хвилин.

Додаткова перевага дистанційної олімпіади — можливість роботи над нею у будь-який час у зазначених межах проведення конкурсу. Адже доступ до особистого кабінету учасника цілодобовий.

Задля підтримки бажання кожного учня України спробувати свої сили в інтернет-олімпіаді «На Урок», незалежно від результатів конкурсу, кожен учасник має змогу отримати електронні сертифікати про участь. Переможці нагороджуються дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів всеукраїнського, обласного та міського (районного) рівнів.

Олімпіади проходили з 1 жовтня по 2 листопада. Всі охочі учні могли проявити себе з різних предметів. Активно долучились учні ліцею до олімпіади з інформатики. 8 учнів були нагороджені дипломами III ступеня та один дипломом II ступеня. Вітаємо переможців та бажаємо успіхів і натхнення в подальших випробуваннях.

Вчитель інформатики, класний керівник 11 БХ класу ПМЛ «Елітар» Середюк Ю.Р.

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top