Хочеш змін? Стань змінами!

Усі ми добре знаємо, що людина зможе щось змінити тоді, коли є кому її підтримати. Важко явити ліцейну людину без учнівського самоврядування та тих, хто щоденно разом із ліцеїстами крокує дорогою знань, їхніх наставників – учителів.

Одного чудового осіннього дня відбулося спільне засідання представників парламенту з адміністрацією закладу. За круглим столом учні висували свої ідеї щодо проведення дозвілля. У теплому затишному колі на чолі новообраним головою парламенту Криштофом Артемом присутні змогли почути і цікаві пропозиції щодо облаштування ліцейної території. Представники комісії «Милосердя» запропонували чимало благодійних акцій на підтримку незахищених верств населення та воїнів ООС.

Уміння спрогнозувати ідеї й оператися на сумлінних виконавців – саме так бачить діяльність ліцейного парламенту Артем Криштоф. Разом із лідерами учнівського самоврядування він впевнений, що у тісній співпраці з адміністрацією закладу, учительською та батьківською громадськістю, з усіма інституціями міста можна досягти успіху та реалізувати свої ідеї.

Заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель зарубіжної літератури ПМЛ «Елітар»
Перепелиця А.І.

Голова учнівського самоврядування ПМЛ «Елітар»
Криштоф Артем

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top