ЮНІ ІНФОРМАТИКИ ЛІЦЕЮ

   Щорічно у Рівненському природничо-математичному ліцеї «Елітар» відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності проводяться олімпіади з інформатики та інформаційних технологій.  Основними завданнями таких олімпіад є стимулювання творчого самовдосконалення ліцеїстів, виявлення та розвиток обдарованих учнів, надання їм допомоги у виборі професії, залучення їх до навчання у вищих навчальних закладах, реалізація здібностей т алановитих учнів, формування творчого покоління молодих науковців та практиків для різних галузей суспільного життя. Олімпіадний рух підвищує інтерес до поглибленого вивчення навчальної дисципліни інформатика, формує у колах учнівської молоді навички дослідницької роботи, стимулює усіх часників до творчого самовдосконалення, зацікавлення їх у якісному і поглибленому вивченні програмування та інформаційних технологій, виявлення та розвиток обдарованих учнів, сприяння розвитку алгоритмічного мислення у школярів, підвищення інтересу до програмування та самостійного освоєння нових програмних продуктів.

   18 та 19 жовтня відбувся І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики та інформаційних технологій. Змагалися за перемогу з інформатики – 20 учнів, з інформаційних технологій – 25, адже для виконання творчих завдань учасникам необхідно було забезпечити робоче місце з персональними комп’ютером. Для виконання завдань з інформатики учні використовували середовища програмування C++, Pyton, Pascal. За 2 години учасники створювали програмні коди цікавих математичних завдань. Найкраще виконали завдання учні – Андрій Зарічнюк, учень 8 фм класу, Тетяна Грицак, учениця 9 фм класу, Богдан Вихованець, учень 10 фм класу та Денис Грабовський, учень 11 бх класу.

   Олімпіада з інформаційних технологій має своє особливості, адже завдання учні виконували у програмах пакету Microsoft Office – текстовому редакторі Word, табличному процесі Excel та редакторі презентацій Power Point. За представленими зразками файлів учасники олімпіади за 2 години створювали міні-журнал «Акваріумниий навігатор для початківців» із 10 сторінок тексту, який доповнювали фотоілюстраціями, форматували усі сторінки за  наведеним шаблоном. У редакторі презентацій учні створювали анімацію «День» та «Ніч» з наведених картинок учасників сцени. А в табличному процесорі Excel учні виконували різноманітні обчислення для фірми дистриб’ютора товарів, а саме,  допомагали автоматизувати електронну таблицю з товарами за наведеними правилами. Переможцями у І етапі олімпіади стали Андрій Зарічнюк, учень 8 фм класу, Володимир Козак, учень 9 бх класу, Богдан Вихованець, учень 10 фм класу та Дмитро Орлов, учень 11 бх класу.  

   Усі переможці пройшли відбірковий етап і будуть представляти заклад і місто на наступному ІІ районному етапі.  Бажаємо усім представникам команди гарних результатів.

Віримо у їх успіх і перемогу!

Надія Желюк, вчитель інформатики ліцею Елітар

Коментарі та розміщення зворотних посилань в даний час закриті.

Коментування записів тимчасово вимкнено.

Top