Юні науковці Рівного попереду!

   Закінчився ІІетап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів Малої академії наук. Близько 200 юних науковців міських закладів освіти брали активну участь у ньому. Вони підготували дослідження, захищали постери і обстоювали свою думку під час науково-практичної конференції.

   На рахунку школярів міста 118 перемог: 29 перших місць, 36 других та 53 третіх. Найкращий результат у вихованців ліцею – 31 перемога.

   Учень 11-БХ класу Андрій Данилюк, захищаючи три роботи, виборов два І місця (у секціях “Хімія” і” Журналістика”) та одне ІІІ місце у секції “Екологія”. А ще один вихованець 11-ФМ класу Богдан Турбал, щорічно маючи перемоги, здобув два І місця і одне ІІІ у секціях, пов’язаних з математикою, фізикою та комп’ютерними науками. Не відстає від них і Вадим Винокур, який виборов три перемоги.

   Є ким пишатися науковим керівникам і педагогам, які підготували переможців 2 етапу конкурсу. Можуть гордитися своїми дітьми і батьки, створивши умови для участі у захисті наукових досліджень, який цьогоріч проходив з урахуванням карантинних обмежень.

   Попереду заключний етап Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів. Рівненщину будуть представляти 8 науковців ліцею. Впевнені: попереду у них нові перемоги і свої Олімпи!

Пасічник Леся Борисівна, працівник Центру професійного розвитку педагогічних працівників Рівненської міської ради

Данилюк Роман Едуардович, заступник директора з навачально-виховної роботи

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top