Юні театрали

14 листопада 2013 року учні 11-ого класу фізико-математичного профілю Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар» під керівництвом Пальчевської І.В. відвідали Рівненський обласний академічний музично-драматичний театр, щоб долучитися до вічного.

Ліцеїсти переглянули оригінальну постановку абсурдної трагедії «Калігула» за мотивами однойменного твору  Альбера Камю «Калігула». Вистава тримала глядачів у напрузі до останньої миті.

Недарма цей твір, що став своєрідним творчим маніфестом французької екзистенціалістської літератури, примушує задумуватись над осягненням суті трагедії молодого імператора, який осмілився заглянути до безодні вічності. Це дало змогу ліцеїстам усвідомити тонку межу між добром і злом, владою та силою.

Після вистави учні ділилися враженнями із адміністратором театру. Із захопленням розповідали про гру акторів, про Калігулу, про вівчарку Каю, яка не боялась глядачів і виконувала безліч команд. Вразили ліцеїстів і костюми акторів та й самі декорації вистави. Усіх залишилися приємні спогади про виставу. 

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Коментування записів тимчасово вимкнено.

Top