«З ДОБРА НАРОДЖУЄТЬСЯ ДОБРО»

Ці слова давньогрецького філософа і драматурга Софокла якнайкраще характеризують ідеї благочинності та взаємопідтримки, що є  надзвичайно актуальними.

У нашому тяжкому сьогоденні як ніколи потрібна турбота і піклування один про одного. Потрібне покоління, яке не лише на словах, а й на ділі доводить, що хоче бути корисним  суспільству.

Учні Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар» традиційно беруть активну участь у щорічних загальноміських благодійних акціях. Не стала винятком й акція зі збору овочів та інших видів допомоги «Турбота», що проводилась в рамках міської акції «Милосердя».

Ліцеїсти не залишилися байдужими до долі найменш захищених категорій населення. Учні усіх класів у тісній співпраці із учнівським самоврядуванням ліцею «Елітар» зібрали і передали овочі, інші продукти харчування, одяг, іграшки для обласної дитячої лікарні, дитячого відділення облтубдиспансеру, переселеним громадянам зі сходу України, самотнім  громадянам  похилого  віку.

Ліцеїсти «Елітару» довели, що їх у закладі не лише навчають, а й виховують турботливими,  співчутливими  та  соціально  активними  особистостями.

Відома американська актриса й благодійниця Анджеліна Джолі зазначала: «Коли ти робиш щось для інших від душі, не чекаючи подяки, хтось записує це в книгу доль і посилає щастя, про яке ти навіть не мріяв…»

Соціальний педагог ПМЛ «Елітар»
Катеринюк В.І.

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top