З любов’ю до математики

15 вересня  2016 року  у Рівненському природничо-математичному ліцеї «Елітар» Рівненської міської ради відбувся міський семінар координаторів конкурсу «Кенгуру».

Гра-конкурс “Кенгуру” проводиться з метою розвитку і підтримки інтересу школярів до вивчення математики.

Конкурс народився в Австралії у 80-ті роки, з 1991 року почав проводитися у Франції, з 1993 року став міжнародним і є наймасовішим інтелектуальним конкурсом у світі.

На відміну від олімпіад з математики, в якій беруть участь, як правило, сильні учні, учасниками конкурсу “Кенгуру” можуть бути всі бажаючі учні 1-11 класів.

Конкурс проводиться в школах, ліцеях, гімназіях, де навчаються учасники, в один і той же день, в один і той же час. Робота безпосередньо над завданням триває рівно 1 годину 15 хвилин. Під час виконання завдання учасникам забороняється користуватися калькуляторами, довідковою літературою, підручниками, конспектами, електронними засобами зв’язку і т. д. Кожен учасник виконує завдання самостійно.

На семінарі виступили: методист Гуменюк Л.М., яка розповіла про особливості математичного конкурсу; заслужений учитель України, учитель-методист ПМЛ «Елітар» Остапчук Л.С., яка розповіла про результати двох етапів конкурсу; учитель математики Турченюк І.В., яка розповіла про особливості типів задач. Семінар пройшов в дружній атмосфері, координатори були нагороджені дипломами за активну участь у творчому житті конкурсу «Кенгуру».

Вчитель математики ПМЛ «Елітар»
Турченюк І.В.

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top