Здоров’я – найцінніше надбання цивілізованого суспільства

Піклування про здоров’я учнів є одним із основних завдань закладу  освіти, адже ліцей – це місце, де учні проводять значну частину свого часу. Тому за ініціативи учнівського самоврядування в Рівненському природничо – математичному ліцеї «Елітар» 15 листопада відбулися заходи під гаслом  – «Ми – за здоровий спосіб життя».

Учні 8-11-х класів стали свідками яскравого виступу представників парламенту, які довели, що вибір – за кожною людиною, і саме їй обирати  у цьому житті, чи бути здоровою.

Восьмикласники долучились до проведення вікторини з правил збереження здоров’я.  Ліцеїсти усвідомлюють, що майбутнє – за здоровими людьми, бо фізично і морально здорова людина здатна творити і приносити користь людям. Саме це  і стало основною тематикою  малюнків, які було представлено учнями закладу на виставці, розміщеної  при вході в ліцей. Правовою комісією учнівського самоврядування закладу було здійснено рейд буфетної продукції  щодо термінів її реалізації,  у ході якого порушень із боку харчового блоку виявлено не було.

А результати  опитування серед учнів закладу щодо здорового способу життя, проведені психологічною службою, свідчать про підвищення рівня знань учнів щодо компонентів здорового способу життя.

 Будьте здорові та пам’ятайте, що здоров’я дорожче за золото.

Учнівський парламент ПМЛ «Елітар»

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top