Зі смутком радість обнялась…

У пору травневого буйноцвіття приходить до нас тепле родинне Свято останнього дзвоника. Із хвилюванням і трепетом у серці йдуть до ліцею учні, їхні батьки, педагоги, гості. Серед присутніх – випускники. Вони горді, впевнені, але трішки зніяковілі. Радість і смуток – у душі кожного, непрохана сльозинка на очах: закінчилася золота пора їхнього дитинства. Так, воно неминуче навідуватиметься до них теплими спогадами, але сьогодні вони прощаються з рідним ліцеєм. Сьогодні востаннє прийшли на свято випускники зі своїми класними керівниками – Волковою Орисею Володимирівною та Пальчевською Іриною Вікторівною.

Урочисто звучить у високості Державний Гімн України та Гімн Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар».

Уважно вслухаються присутні у кожне слово директора ліцею – кандидата педагогічних наук, заслуженого вчителя України Желюка Олега Миколайовича. Він радіє за досягнення ліцеїстів, вручає нагороди, бажає бути успішними та щасливими.

На святковій лінійці відзначено три найкращі за кількістю здобутих учнями перемог класи. 9 клас фізико-математичного профілю (класний керівник Заболотна В.В.) здобув 139 перемог і посів ІІІ місце. 10 клас фізико-математичного профілю (класний керівник Турченюк І.В.) має 157 перемог – ІІ місце. І місце в учнів 11 класу фізико- математичного профілю (класний керівник Пальчевська І.В.). У них перемог найбільше – 215! Переможців щиро привітали і вручили їм подарунки голова піклувальної ради Валюх
Людмила Іванівна та голова ради ліцею Шарабура Анатолій Остапович.

Усіх зі Святом останнього дзвоника вітають наші маленькі друзі-сусіди – випускники дитячого садочка. Танець у їхньому виконанні неймовірно красивий! Випускники ліцею привітали випускників садочка смачними солодкими подарунками.

Тепло і зворушливо виголошує слово від батьків мама випускниці Антонова Світлана Євгеніївна. На столі у вишиваному рушнику – коровай як символ щасливої долі наших уже дорослих дітей.

Слово беруть випускники – Дарина Ткачук та Юлія Кричильська. Схвильовано, із вдячністю звертаються вони до всіх присутніх, до рідного ліцею.

Відлунює бентежний прощальний вальс у виконанні випускників ліцею – провісник незвіданих доріг, якими їм нехай щасливиться пройти.

Золотою симфонією у душі кожного звучить ніжна мелодія ліцейного дзвоника. Право надати його заслужили випускники 2018 року – учень 11 класу фізико-математичного профілю, переможець ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнської олімпіади з математики, фізики, іноземної мови та І – ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН з економіки й інформатики Орел Даниїл та учениця 11 класу біолого-хімічного профілю – неодноразовий призер всеукраїнських олімпіад та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, стипендіат міського голови Кричильська Юлія.

Ліцей бажає усім здійснення найзаповітніших мрій. Головне – не сумніватися у власних силах, бути впевненим, не піддаватися невдачі, наче мантру, використовувати позитивні думки і творити добро у світі.

Вчитель української мови та літератури, методист кафедри гуманітарних дисциплін ПМЛ «Елітар»
Бандюк Г.О.

 

 


Більше фото у Web-альбомі

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top