Знання на дорозі – безпека підростаючого покоління

Відомо, що найдорожчий скарб будь-якої людини – це її власне життя й здоров’я. Незнання або невміння дотримуватися певних правил може привести до втрати як здоров’я, так і життя. Щороку зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах. А це, у свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому, щоб зберегти своє здоров’я та життя потрібно завжди чітко дотримуватись встановлених Правил дорожнього руху. І сьогодні, вивчаючи з дітьми правила дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.

З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах та закріплення знань Правил дорожнього руху у 10 класі Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар» було проведено показову виховну годину «Знання на дорозі – безпека підростаючого покоління»,  метою якої було залучення усіх школярів до вивчення, повторення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях села та поза його межами у якості пішоходів і велосипедистів, правильної поведінки пасажирів у громадському транспорті. Захід був націлений на підвищення обізнаності та усвідомлення найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.

Інформативні повідомлення учнів, ознайомлення з найважливішими дорожніми знаками, цікаві інсценівки, опитування ліцеїстів – такі форми роботи супроводжували виховний захід.

Найважливіше – учні усвідомили, що їхнє життя та безпека – лише у їхніх руках! І саме в цьому випадку знання Правил дорожнього руху врятує життя.    

Бондаренко О.І., класний керівник 10 класу фізико-математичого профілю

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top