Зустріч учнів з інспекторами ювенальної превенції

   Сьогодні серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми відносно один одного.

   Організація бесід і зустрічей учнів з правоохоронцями є традиційною формою превентивної роботи у закладі, вона дозволяє ліцеїстам реальніше і глибше зрозуміти всю небезпечність негативних наслідків протиправної поведінки і не допускати її в майбутньому, дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.

   Відтак 17 березня 2021 року, учні 10 – ФМ класу зустрічалися з працівниками ювенальної превенції Рівненського відділу поліції інспекторами Аліною Чоповською та Іриною Іняхіною. Головною метою зустрічі було попередження протиправних дій з боку дітей та застереження їх від небезпеки. Учні уважно слухали розповідь правоохоронців про особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх, види і підстави адміністративної відповідальності малолітніх осіб. Аліна Чоповська обговорила з ліцеїстами проблему насилля і жорстокості у підлітковому середовищі, надала практичні поради, як протидіяти фізичному і психологічному терору з боку однокласників, розповіла про наслідки цькування та адміністративну відповідальність за його вчинення. Крім того, інспектора розповіли дітям про те, як убезпечити себе від кібербулінгу та інтернет-шахрайстава. Не оминули увагою працівники ювенальної превенції й питання вживання алкогольних та тютюнових виробів, згубну дію наркотиків та їх вплив на психологічне і фізичне здоров’я людини та наголосили на кримінальній відповідальності, яка настає за вживання і поширення наркотичних речовин.

   Зустріч пройшла у формі діалогу, всі отримали корисну інформацію та погодились з тим, що безпека кожного залежить від нас самих.

Пальчевська І.В., класний керівник 10-ФМ

Коментарі та розміщення зворотних посилань в даний час закриті.

Коментування записів тимчасово вимкнено.

Top