Зустріч з “Воїнами світла”

З метою виховання громадянських якостей особистості, патріотизму, любові до Батьківщини і народу, поваги до законів України і активної громадянської позиції 8 квітня 2016 року в актовій залі Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар» відбулася цікава зустріч учнів та педагогів з представником громадської організації «Воїни світла» Грисюкм Юрієм Михайловичем. Люб’язно відгукнувшись на запрошення класного керівника Середюка Ю.Р., гість розповів про роботу на волонтерському фронті.

«ГО «Воїни світла» допомагає збройним силам України, надає допомогу воякам-патріотам, які змушені постійно перебувати в бойовій готовності, воювати в холоді, важких умовах, відстоюючи незалежність і безпеку України. Форма, медикаменти, їжа, легке спорядження, засоби гігієни – це допомога, яку  надають  усі добрі та небайдужі люди. Наше завдання  –  зібрати, купити і довезти її до бійців»,  –  розповідає волонтер.

Учні дізналися про поїздки на блок-пости та безпосередньо у зону бойових дій, почули про солдатські будні,  проблеми бійців та їх потреби.

Під час заходу були представлені фрагменти озброєння, яке найчастіше використовують на сході України в бойових діях. Ліцеїстам показали фотографії, на яких можна було побачити військову техніку, та  епізоди з життя бійців,  яким передають зібрану допомогу.

Для учнів та учителів ця зустріч стала набуттям позитивного досвіду громадської співучасті. Так, ліцести приєдналися до підтримки захисників України. Напередодні зустрічі учнівське самоврядування ліцею активізувало збір матеріальної допомоги в зону АТО. У навчальному закладі в ході акції  «Підримай воїнів АТО» було зібрано та придбано чимало речей першої необхідності та продуктів.  Усі висловили подяку волонтерам за їхні добрі справи та за постійну підтримку воїнів.

Такий захід безперечно став ще одним кроком до боротьби з байдужістю, усвідомленням того, як важиво мати активну життєву, громадянську позицію, бути уважними до своїх рідних, знайомих, займатися громадською діяльністю. І це все повинно бути нормою для молоді. Чим більше нас буде об’єднуватись навколо цієї проблеми, тим більшу підтримку відчуватимуть наші військові і тим швидше зможе закінчитись війна.

З побажаннями миру і спокою учні та волонтер із задоволенням сфотографувалися на згадку. Зустріч закінчилася словами:

«Слава Україні!»
«Героям cлава!»

Інформаційна сторінка ГО “Волонтерська група допомоги армії України “Воїни світла” в соціальній мережі: http://vk.com/voiny_svitla


Більше фото можна переглянути у Web альбомі

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top